Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok vagy megpróbálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok vagy megpróbálnátok a párterápiát?

Figyelt kérdés
A párom 2 év után is,együttélés után is olyan velem mint aki be van feszülve az első randin. Ha nem beszélek nem tud magától hozzám szólni,ha szól is halk és bizonytalan a hangja. Hülyéskedni lehetetlen vele. És ezen felül ott van még az a szintű bizalmatlanság is részéről,hogy még kulcsot sem adott pedig fél éve nála vagyok. Hiába próbáltam oldani,bíztatni egyszerűen nem megy.. lassan azt érzem már hogy azért van ez mert nem én vagyok számára a megfelelő nő. Nem tud velem egy hullámhosszra kerülni

2021. júl. 14. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szakíts, sokkal kevesebbe kerül 🤷‍♂️ ennek így ebben a formában semmi értelme.
2021. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Húznék a francba. Mondjuk, azt sem értem, hogy lehet így együtt élni... 3 napig nem menne, nemhogy fél év.
2021. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ő mennyire lenne vevő a párterápiára? Tisztában van azzal, hogy nem normális, amit csinál? Akarna változni? Eljárna egyedül is terapeutához? (Mert azért ez a probléma valószínűleg nem kettőtökről szól...)

Ha ezekre igen a válasz, akkor:

Neked megérné keresztül menni ezen? Érzed olyan értékesnek őt és a kapcsolatotokat, hogy érdemes legyen megpróbálni? Úgy gondolod, ő hajlandó a változásra? És te hajlandó vagy alkalmazkodni?

Ha ezekre is igen a válasz, akkor érdemes lehet megpróbálni. Ha nem, akkor csak ablakon kihajított pénz.

2021. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked ő a megfelelő férfi? De őszintén!
2021. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem a párkapcsolattal van a baj, hanem a személyiségével. Nem fog megváltozni.
2021. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként egy kedves gondoskodó férfi de ennél nem több. Olyan mint egy pótapa. Belemenni biztos belemenne csak az a fenntartásom vele, hogy ha az én tanácsaim nem fogadja meg és még csak meg sem próbálja akkor a terapeutáét miért próbálná.
2021. júl. 14. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

A terapeuta nem tanácsot ad, nem kézikönyvet hanem felméri mi a valós probléma (aminek sokszor maguk a felek sem látják az okát) és felnyitja a szemeket. Ha van gyerek akkor kötelezővé tenném minden válás előtt, mert van amikor tud segíteni.

Nálatok nincs gyerek, de ha a párod is belemegy akkor látogassatok meg egy terapot, sokat fogtok tanulni tőle saját magatokról is.

2021. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Egy ido utan mindenki megunja a sult halat. Sose jo a szelsoseg, ez pedig annak egy formaja. Nem veled van a baj, nem is neked kell megoldanod.
2021. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Hogy jöttél össze egy ilyen emberrel? Te csípted fel valahol? Vagy munkahelyen?
2021. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Párterápia, de inkább neki egyéni terápia. Nem a kapcsolatotokkal van baj, hanem vele.
2021. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!