Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt úgy, hogy pár hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt úgy, hogy pár hónap múlva tisztázni tudtátok a múltat, megbeszélni a program problémák at és újra tudtátok kezdeni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 20:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam. Megbeszélni a problémát
2021. júl. 14. 20:56
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Meg lehet beszélni, csak minden a két félen múlik, hogy sikerül e és, hogy valóban tudnak e változni, változtatni a problémán, hogy jobb legyen.


Rajtatok múlik. Sok sikert

2021. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Minek? Akkor kellett volna, amikor együtt vagytok. Ha most már tudod mi volt a baj, akkor inkább arra kellene koncentrálni, hogy legközelebb ne kövesd el ezeket a hibákat.

1000-ből 1x sikerülhet, de általában a párkapcsolati dinamikán hosszú távon nem sikerül változtatni, pár hónapig működik, aztán minden kezdődik előlről.

2021. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha nagyot csalódik a nő a férfiban? Nehéz kérdés,nehéz dolog. De köszönöm, 2-es
2021. júl. 14. 21:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért csalódott?
2021. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért mert amikor szükségem lett volna rá, magyarázat nélkül hátat fordított nekem. Mert besokallt. Közben pedig az ő viselkedése volt a szar
2021. júl. 14. 21:23
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt pedig nehéz elfelejteni,bízni is, megbocsátani is
2021. júl. 14. 21:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz kibékülni? Nem írtál semmit, de ha besokallt, akkor alapvető problémáitok voltak. Az, hogy nem állt melléd, az azt jelenti, hogy már egyáltalán nem érdekelted.

Egyáltalán kiben vetődött fel az újrakezdés lehetősége?

2021. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog működni. Néhány hónap nem old meg semmit. Változni sem lehet ennyi idő alatt, ha a kapcsolaton belül sem ment. Ezt nem érti meg a hülye exem sem. Szajkózhatja nekem, hogy ne a múltról beszéljek. Hát mi a francról beszéljek? Ő győzködne burkoltan, hogy kezdjük újra, de én nem akarom. Minek? Aki 1x szarban hagy, az megteszi később is, kérdező. Rettegésben akarsz élni?
2021. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is meg lehet beszélni, csak fölösleges.

Ne érts félre, nagyon is híve vagyok a kapcsolaton belüli kommunikációnak, de a kapcsolat utolsó hónapjaiban már nekem sem kedvem megbeszélni semmit exemmel, csak legyintettem. (Előtte hosszú ideig megbeszéltem mindent, ő ígérgetett, könyörgött, de valahogy soha sem tartotta a szavát.)


A megbeszélés során ki tudja magyarázni, hogy miért fordított hátat a bajban, csak azt nem értem, miért vagy te erre kíváncsi.

2021. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!