Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran fordul elő ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran fordul elő ilyen?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje itthon babázok és az idő alatt egyre kevesebbet beszéltem más emberekkel. Most már ott tartok, hogy csak a páromhoz szólhatok, mint felnőtthöz, pedig nekem nagyon hiányzik a felnőtt beszélgetés, ami nem csak a babáról szól. Ő pedig nem mindig ér rám, nagyon sokat dolgozik. Nem is nagyon érti meg ezt a problémámat, így nem is tud, illetve nem is akar segíteni.
2021. júl. 14. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátok, mint opció?
2021. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk ilyen miatt kattant rá az exem a facebookra, csak sajnos idővel túlzásba is vitte, és késő estig ott lógott a házasélet rovására.
2021. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 pont ez a baj, hogy annyira eltávolodtam a barátaimtól, hogy már nincs is nagyon kihez szólnom.
2021. júl. 14. 22:26
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Én 8 hónapos terhes vagyok, terhességem elején költöztem a páromhoz messze a családomtól. Nem ismerek itt senkit. 8 hónapja vagyok 4 fal között....

Teljesen be vagyok már kattanva.

Es sajna ha megszületik a baba sem leszek előrébb. Talán ha oviba megy már lesz lehetőségem ismerkedni de az is még 3 év.

Próbálok neten ismerkedni, más opciót én sem tudok, hogy lehet ezt "túlélni" 😕

2021. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, ezt csak "előzetes kezeléssel" lehet elkerülni. Nekem 2 barátom van, akik akkor is utánam nyúlnának, ha kiköltöznék a Skót-felföldre egy kunyhóba remetének.

Ha voltak a babázás előtt erős, bensőséges barátságaid, ezeket próbáld meg feléleszteni. Keresd őket, szervezz programokat, hátha partnerek lesznek benne.

2021. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ez miatt menekültem a munkába mikor a lányom 15 hónapos lett, bölcsibe ment.
2021. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem ritka eset. És más férjek sem értik mi a probléma?
2021. júl. 15. 11:18
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mások sem. Szerintük tök jó dolog egész nap magányosan egy hatalmas felelősséggel és házimunkával otthon héderelni. Szerintük nem is munka. Én legalábbis ezt kaptam meg. Sőt, sajnos vannak nők, a keserű baszatlan fajtából, akik ugyanezt vallják.
2021. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én párom érti. Szeretné ha kimozdulnék ha barátokat szereznék, de azt hogy hogyan ő sem tudja. Fejben mindketten tudjuk mi lenne a jó és a megoldás, csak megvalósítani nem tudom. Ő nem tud helyettem ismerkedni nyilván, nekem meg jelenleg nincs hol és kivel.

Igaz én még "csak" terhes vagyok, de ha nem mondom is látja rajtam, hogy bevagyok sokallva. Amíg tudtam jönni menni és nem lettem veszélyesztetett terhes, minden második héten haza vitt a családomhoz, ott is hagyott napokra, hogy kapcsolódjak ki majd értem jött.

De most már jó fél éve ez sem opció.

Mindenben segít amiben csak tud... De azon hogy itt nem ismerek senkit és magányos vagyok sajna nem tud változtatni...

Úgyhogy csak várok hogy alakuljon valahogy...

4es voltam

2021. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerencsére az én férjem rengeteget segít a gyerekek körül, el is ismeri a munkámat, az egyetlen amit nem ért, hogy miért hiányzik nekem, hogy emberekhez szóljak. Szerinte tök jó dolog ez (szerintem meg csak azért hiszi ezt, mert még sosem volt benne része).

#9 ha már cseperedik a gyerek, ki lehet menni játszózni és ott azért lehet haverkodni, vannak ott normális anyukák. Régebben én jobban vártam a napi játszóteret, mint a gyerekek, mert legalább kicsit lehetett beszélgetni. De az utóbbi időben sajnos a bezártság miatt nem volt lehetőség és ez is lassan elkopott. Aztán még el is költöztünk onnan, ahol már volt néhány kedves ismerős.

2021. júl. 15. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!