Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok kilépni az első kapcsolatomból, mert félek, hogy nem lesz soha többet párom?

Figyelt kérdés

Biztosan benne van, hogy későn 24 évesen lett az első kapcsolatom, most 27 évesen velejéig megromlott az egész. Egymásra mutogatunk, hogy ki cseszte el, folyton kiabál velem és megaláz, legalábbis úgy érzem. A szüleim, a barátaim ki vannak akadva, hogy miért nem megyek bele a szakításba, mikor sztük jobbat érdemelnék. Ígéretes karrier áll előttem, de úgy érzem, a barátom csak le akarja tolni az önbizalmam, hogy én sikertelen senki leszek, holott ő se ért el semmi komolyat az életben.


Hogyan zárjam ezt le? Igen tudom, tudom hogy gyenge vagyok nagyon, de még mindig elhiszem, hogy van remény, de attól félek soha nem lesz senkim sem utána :(



2021. júl. 14. 23:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meditálj/merengj sokat, vagy menj szakemberhez, aki segít rádöbbeni arra, hogy jobb egyedül, mint emberi formába öltözött méreggel együtt élni.
2021. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!