Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy már nem szeret, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, az elején minden jó volt, de amikor hozzá költöztem, onnantól megromlottak a dolgok. Nagyon sokat veszekszünk, mert ő nagyon kevés fizetést kap (nettó 180 ezret) és sok tartozása van, amit folyton fizetnie kell. Én jobban keresek, nagyon sokszor adtam már neki pénzt, mégsem javult a helyzet. Nem visz el sehova, csak dolgozunk meg itthon vagyunk, mert nincs semmire pénz. Már sokszor nagyon csúnyán összevesztem vele, hogy keressen másik munkahelyet vagy vállaljon alkalmi munkát, de mindig azt mondja, hogy rendeződni fognak a dolgok, csak várjak… De már egy éve várok… Az összes barátjának már családja, háza, gyereke van, mi meg alig jövünk ki a hónap végén. Tegnap megint nagyon összevesztünk és konkrétan kimondta, hogy már nem szeret, kiöltem belőle minden érzelmet a veszekedések miatt. Most úgy vagyunk, mint a lakótársak… Mit tehetnék ebben a helyzetben? Én szeretem őt, jó ember alapvetően, de ez a pénztelenség kikészít…
2021. júl. 15. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Ez komoly kérdés?

Csomagolj aztán hagyd ott! Nem szeret. Mit nem értesz?

Te se vagy normális, ha egy ilyen link alakkal kezdesz. Életed végéig nyomoroghatsz mellette és örökké visszahúz. Te se akarsz így élni.

2021. júl. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Hagyd ott!

Ha fiatal vagy, akkor azert, mert penzugyileg alkalmatlan az egyeb programokra, nem kene csak a munkahelyen meg otthon lenni.

Ha meg mar a csaladalapitasra gondolsz, akkor meg azert, mert arra alkalmatlan penzugyileg.

2021. júl. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megmondja hogy nem szeret akkor te mit akarsz tőlé tulajdonképpen.
2021. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A pénz másodlagos ebben, ha fontos is.

De legalább őszinte ember, mert sokan kussolnának, mert kitartod.


Nem szeret: itt a vége.

2021. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

óó ő volt az igazi a mindent lesöprő szerelem?


Hát úgy tűnik mégsem...

2021. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mit tegyél? Ott nem maradhatsz. Albérletkeresés az első.
2021. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
A nettó 180 annyira nem kevés főleg ha re is keresel. Sok ember 100 körül visz haza. Szóval valami gáz van, elmegy a pénz kitudja hova. De ha igy áll hozzá akkor mindegy, nem sok esély van megmenteni a dolgot.
2021. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 3 éves gyerekem és 160 ezerből megvan minden. Nem.spórolunk, nem húzzuk össze a nadrágot, élünk ahogy tetszik. Megvesszük, amit megkívánunk.

2 fizetés, minimum 400 ezer, bőőőőőven elég hiába a tartozás. Valamit elront a párod ha nem tud törleszteni ennyi pénzzel.

Miért kéne plusz munka? Inkább tudatosság kellene, meg tyúkszarnyi ész.


Ha nem szeret emiatt, akkor vagy változtattok és elcsábítod, vagy elköltözés vár rád. Én adnék esélyt a dolognak. Bár nem tudom mennyi meg milyen tartozása van, de ha bírjátok fizetni, akkor csak talán vége lesz egyszer. Addig is probléma megoldás centrikusan, asszertíven, emk-val beszéljetek a problémáitokról.

2021. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit tepersz? Nem szeret, szakított veled, lépjél már le tőle.
2021. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!