Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig is próbáltam más pasikka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig is próbáltam más pasikkal felejteni, de 1 évig nem sikerült. De jött valaki aki egy este aladt felestetett velem szinte mindent?

Figyelt kérdés

Már 1 éve próbáltam elfelejteni a srácot de nem ment. Próbálkoztam más pasikkal is,hátha úgy könnyebb,de senki se bírt lekötni.

Aztán múlt szombaton jött egy srác,akivel más látásból ismertük egymást,csak barátnője volt eddig. Nem történt semmi különös,csak az egész estét együtt töltöttük. Csak csók volt. És bár ő komoly dolgokkal dobálózott,tudtam hogy úgyse hallok felőle többet. Másnap mégis jelentkezett. Persze nem lett belőle semmi mert én jövőhéttől elköltözök az egyetem miatt és nem akarom előtte lekötni magam.

De mégis mit tudott ő amit más srácok nem? Annyira jó volt hogy végre valaki 100%osan lekötötte a figyelmemet és nem azt figyeltem,hogy mikor és kivel látom meg azt a bizonyos srácot.Máskor inkább ittam,h jobban érezzem magam és ne fájjon annyira. De most egy korty sem volt bennem.Ha tudtam volna előbb,hogy létezik valaki aki egyik napról a másikra elfelesteti velem a fájdalmat,már tűvé tettem volna érte a világot :D

Mit tudott ez a srác? Vagy nem az ő érdeme? Én fordultam ekkorát?


20L


2010. aug. 27. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia:)


Csak te tudhatod h mit tudhatott igazán.Talán azért tudott úgy lekötni mert most nem arra koncentráltál, h felejtsem el az előzőt.Hanem spontán élvezted a társaságát és kész.Ugyanebben a korban szakítottunk elég csúnyán exemmel mi is, és amíg kapartam , h elfelejtsem és próbálkoztam más pasikkal, addig nem ment csak rosszabb volt.Aztán jött egy görbe este, és az egyik társaságban lévő srác akit már fél éve ismertem rám hajtott és összejöttünk.Pedig sosem gondoltam rá még úgy férfiként se( barna haja volt én meg szőkés vagyok XD) , egyszer hazakísért ,és kész.Mégis két és fél év lett belőle.És csak annyi volt h lazább voltam és kész.Nem azon stresszeztem h azért kell egy hapsi h ne gondoljak a másikra.:) Remélem kicsit segített.Nem veled van a baj kitartás!:)


L 23

2010. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!