Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék felejteni?

Figyelt kérdés

Három éve volt egy kapcsolatom,amelyet még most sem hevertem ki igazán. Szinte teljességgel állíthatom hogy nem voltunk egymáshoz valók az ex párommal, ezt bárki megmondhatta,és sajnos ebből kifolyólag sokat vitáztunk.

Egyszer úgy döntött hogy elég, és szakított velem. Nincs nap hogy ne jutna eszembe, hiányzik és túl nagy az űr amit maga után hagyott.


Már annyi mindennel próbáltam, elterelni a figyelmem az elmúlt években, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.

Jó lenne újra látni őt és beszélni vele,újra a karjaimban tartani, de sajnos már nincs visszaút....


Ti hogyan felejtenétek, az én helyzetemben???..... adjatok tippeket légyszi

22/F


2011. aug. 7. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
vedd fel vele a kapcsolatot és beszélgess vele. érd el, hogy lelkileg eltiporjon annyira, hogy ne akarj vele lenni. talán akkor menni fog...
2011. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem annyira felejteni kéne, mint inkább elengedni és elfogadni hogy többé nem lesztek együtt. Ha ezt tényként kezeled, és felhagysz az álmodozással, könnyebben megy bármi.

Ha pedig sokat vitáztatok és magad is bevallod hogy nem voltatok egymáshoz valók, akkor valószínűleg nem is annyira ő maga, mint a hozzá fűző érzéseid hiányoznak, meg hogy azokat ki is fejezhesd.

Szerintem járj társaságba, ismerkedj másokkal, sok jófej ember van, lehet hogy találsz egy másik lányt aki felkelti az érdeklődésed. Amíg önként belemerülsz az emlékébe, addig bizony nem lesz egyszerű dolgod. Próbáld tudatosan elhessegetni az őt érintő gondolataidat, keress valami kreatív tevékenységet, vagy sportolj. Ezek mind sok energiát adnak :D


Sok szerencsét! :)

2011. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mind két kommentet, igaz hogy kétféle szemszögből de mindkettőben van igazság.
2011. aug. 7. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű a válasz. CSAJOZZ BE. egyből nem fog érdekelni.:)
2011. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!