Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérné? Vagy a karma utólérne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné? Vagy a karma utólérne?

Figyelt kérdés
Van egy nálam kb 14 évvel idősebb férfi, tökre tetszik éreznék kémiát. Ő már a tudtomra hozta, hogy lefeküdne velem, és kisebb megfontolás után én is vágynék rá. Most kapcsolatra nem érzem, hogy szükségem lenne. Viszont ő egy 4 éves kapcsolatban van benne… Én szingli vagyok, szóval csak ő lenne a saras. Állandóan panaszkodik. Én nem azt akarom, hogy szétmenjenek, csak nőként is joga van az embernek élvezni az életet. Csak félek, hogy utólérne a karmám:D Vagy így, hogy én szingli vagyok ez nem annyira erkölcstelen? Ilyenkor sokan leszarják, ez inkább a palitól köcsögség.

2021. júl. 18. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

#10 De ki mondta, hogy a pasi összejön a kérdezővel, és jobb partnerre lel személyében? :) Inkább a te forgatókönyved idealista.


Ahogy általában lenni szokott:

- A pasi végre két csajt megkaphat szinte egy időben. Az egyik nem is tud a másik létezéséről, míg a másik epekedve várja, hogy a pasi elhagyja miatta.

- A kérdezőnek nem lesz pasija, ahogy a srác sem lel jobb partnerre, de ha ő is csak szexet akar, akkor felőlem...

- A pasi visszamegy a barátnőjéhez, a biztos ponthoz, és hiába langyos a kapcsolat, nem lesz vége. Csak húzni fogják egymás idejét, időnként félrelépnek.

2021. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nem veled, mással. Ha megtenné, az olyan, mintha meg is tette volna.
2021. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

egyszer úgy is szakítanak, mert folyton panaszkodik, és ha bejön a képbe egy másik régen rossz.

De ha nem akarsz kapcsolatot ne kurd el.

Ha akarsz mert tetszik, ismerjétek meg egymást mert mondtad jó a kémia, és beleszeretsz ő szakít összejöttök és minden jó

2021. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

persze kérdés hogy bíznál benne.

Ez már a saját lelkiismereteden múlik.

Nem hiszek a karmában

2021. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!