Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valami karma? Mért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami karma? Mért van ez?

Figyelt kérdés
Tavaly már majd megőrültem hogy nincs olyan pasi aki megcsókol szeretek (Előtte volt már pasim)...Egy ment nagyon sok idejig voltak fiuk akikkel flörtölgettem de eggyik sem fogott meg igazán.Aztán egyik nap rámirt az a pasi akiről mindig is álmodtam találkoztunk megcsókolt.Aztán másnap megismerkedtem egy masik pasival aki szintén nagyon megszerettem.3. nap a volt barátom akit még mindig szeretek rámirt bocsánatot kért és ujra akarta kezdeni.Fogalmam sincs mért van az hogy 1 évig nem történik semmi aztán 3 nap alatt 3 tökéletes pasit ismerek meg és nem tudok választani :(
2011. aug. 24. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nézd a belső tulajdonságaikat és úgy válasz...:D

am hány éves vagy? xD

2011. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
igen egy tigris karma
2011. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2011. aug. 24. 13:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez az élet egyik játéka.Szerencséd ,hogy nem egy napra sikerült a randit tenni.Én a helyedben az exedet nem fogadnám vissza hiszen ,ha 1x vége lett akkor többször is vége lesz sajnos a dolognak.
2011. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 DakotaDamon ***** válasza:

Ó, velem is így volt. De választottam. Most nagyon szerelmes vagyok. :)

De azt hiszem, már akkor tudtam, hogy nekem ő lenne a jó. :) Csak sok volt a bizonytalanság. De tisztáztuk. :))

2011. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 DakotaDamon ***** válasza:
Sőt, biztos, hogy tudtam :D
2011. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 DakotaDamon ***** válasza:
Hallgass a szívedre :)
2011. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A karma azt jelenti, hogy a dolgok amiket teszel visszahatnak rád..tehát ha jó dolgokat teszel, a mostani vagy következő életedben jó dolgok fognak veled történni. Ha rossz dolgokat teszel akkor pedig rossz dolgokat kapsz vissza majd. Szóval ennek semmi köze a karmához...:S
2011. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 .Daniel. ***** válasza:
Megcáfolnám Kassandrát.:) Minden amit teszel visszaüt valahogy ebben az életben vagy a következőkben. Ergo lehet hogy az előző életében tett valamit ami most tér vissza. Ez csak logika.
2011. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kezd elég uncsi lenne, hogy lassan mindent a "karma" számlájára írnak egyeskék... azért történnek velünk bizonyos dolgok az életben, hogy levonjuk belőle a tanulságot, a jó emlékeket megőrizzük és hasznos tapasztalatokra tegyünk szert és azokat később alkalmazni tudjuk. Ennek SEMMI köze a karmához, komolyan nevetséges. A te esetedből az a tanulság, hogy ne hajkurássz egyszerre több pasit, hanem várd ki, amíg rád talál az igazi szerezel. Ennyi és nem több.
2011. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!