Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan időszak amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan időszak amikor a szexuális életetekkel gond volt?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok amikor nem volt párod és azért, nem a munka vagy stressz okozta a gondot hanem más..


Röviden elmondanád és hogyan oldódott meg?


2021. júl. 18. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. A férjem nem kívánta annyira mint én. Két megoldás volt: próbáltam könnyíteni az életén, megbeszélni a dolgot és mindent megtenni a szexuális életünk fellendítéséért. A másik: amíg nem állt helyre, magamnak csináltam
2021. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lucaszek96 ***** válasza:
21%
Volt, abba hagytam a drogozast és egy darabig fel sem állt.. majd ki rakott telt az idő rendbe jottem ő meg kamu instakon követ ;)
2021. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Gond igazából akkor sem volt, de amikor megszületett a 4. gyerek, akkor azért volt egy fél év, amikor örültünk, ha 1-1 10 perces menetre volt lehetőségünk. 😄
2021. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt. 6 év után a fogamzásgátló teljesen lenullázta a libidómat. Nem hirtelen, hanem fokozatosan szóval először észre sem vettük, de a végére már egyáltalán nem hatott rám semmilyen szexuális inger. Próbálkoztunk mindennel, de nem lett jobb, így annyira megelégeltem a dolgot, hogy abbahagytam a tabletta szedést. Azóta két hét telt el, és már jobb a helyzet, de még kell egy kis idő hogy helyrejöjjön minden.
2021. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Elég mélypont van egy ideje. Covid alatt home officeból dolgoztam, bepunnyadtam. Másfél év alatt híztam több, mint 20 kilót. Rengeteget rendeltem, nassoltam esténként, nem mozdultam ki 3-4 napig a lakásból, nem mozogtam, a kanapéról fekve dolgoztam stb.

Párom is hízott, de neki jól áll, szélesebb lett a válla stb. Én viszont konkrétan kövér vagyok most, nem kicsit. Nem bánt, nem teszi szóvá, de a szexre kihat nem kicsit. Anno heti 3-4 volt, most heti 1. Nem merek felül lenni, nem merek levetkőzni, fadarab lettem.

Tudom, hogy szeret, beszéltünk már a témáról és mondta is, hogy nem szeret ettől kevésbé, ha úgy érzem, kezdjek el változtatni, ő nem várja el tőlem. De attól félek ha tovább húzom az időt teljesen tönkremegy köztünk a szex...


23L

2021. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!