Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más férfival is megtörtént...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfival is megtörtént hogy volt időszak mikor nem sikerült szexelni a szerelmével?

Figyelt kérdés
Már két hónapja küzdünk azzal a problémával, hogy merevedési gondjaim vannak. A párom igyekszik megértő lenni de saját magában keresi a hibát hogy biztosan nem találom már elég vonzónak vagy rá untam és azért nem áll fel... Gyönyörű szép szerelmem van már 4 éve, nagyon csinos számomra tökéletes nő. És én őt kívánom is. Imádok vele csókolózni, ölelni. Viszont a szex nem működik most. És nem értem mi van velem. Elkeserítő. Soha nem volt ilyen problémánk, sőt heti 5ször is szexeltunk. Most meg zéró. Férfi társaim van valami tanácsotok mit tegyek hogy ez vissza álljon? Esetleg saját tapasztalatokat szívesen vennék ha le írnátok.

2021. jan. 24. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Orvoshoz mindenképpen menj, ha másért nem, kizárni!

Cink+szelén+E vitamin! Nem csodaszer, de jót tesz!

2021. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy depressziós? Én egyedül élek ugyan, de mikor kijön a depresszióm akkor nem nagyon érzek semmilyen 'gerjedelmet'.


Amúgy volt ilyen persze, csak nem emiatt, hanem azért, mert nem tudtam hogyan kellene elkezdeni és nem voltam igazán szerelmes. Vagyis... de, csak simán nem mertem elhinni, hogy engem szerethet az akivel lettem volna. Vagy ne tartott volna rondának. Hát igen, így teszi tönkre a dolgokat a súlyos önértékelési probléma.


(Sose essetek ebbe a hibába)

2021. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

#1


Heh, még régen olvastam ezen az oldalon, hogy "Zeller, tojás, derelye, nő a férfi ereje"


Tudom, ennek itt most nem sok keresnivalója van, csak úgy beugrott, mert szórakoztató kis bugyutaság.

2021. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

A zellerről én is hallottam. :D Annyi, hogy aminek általánosan jó hatása van a szervezetre, az nyilván jó a szaporító-szervrendszernek is közvetve.

A felsorolt három viszont tény, hogy közvetlenül is kell neki. Főleg a cink, ezért ajánlják nagyon a kagylót férfiaknak, bár erről nincs személyes tapasztalatom. :D

2021. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Tök felesleges orvoshoz menni, meg zabálni mindenféle "csodaszereket".

Zeller, az.. :D

Gondolom nem 70 éves vagy, tehát 99,9%, hogy semmi szervi oka nincs.


Csak szimplán sz-r passzban vagy lelkileg - stressz, fáradtság, depresszió, ilyesmi.

Ez kihat a merevedésre, ráadásul ha egyszer előfordul egy ilyen, akkor a következő alkalommal már előre ráparázol, még több stressz -> ördögi kör.


Próbáljatok meg lazítani együtt - ne legyen cél, hogy most mindenáron dugni kell, hanem csak egy közös fürdés, egy filmnézés, közben egymás simogatása, egy masszázs, ha a végén van kedved hozzá, egy laza szopás.. csajod sokat segíthet ebben, hogy lelazulj. Aztán ha kiáll belőled az ideg, a stressz, meg a teljesítménykényszer, megint a régi leszel.

2021. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem felesleges orvoshoz menni, mert nem 100%, hogy csak stressz és nincs semmi szervi baja.
2021. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

"nem 100%, hogy csak stressz és nincs semmi szervi baja"


Nem 100%, de 99,99.

Gondolom akkor sem szaladsz rögtön az orvoshoz, ha elkap a hasmenés, hogy jaj, segítség, lehet hogy megmérgezett a KGB.

2021. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Milyen 99? Honnan veszed ezt? Egyáltalán nem lehet tudni.

Én is bedőltem ennek, amig ki nem derült, hogy prosztatagyulladásom van. Aminek a kezelésében sokat segített volna, ha hamarabb kiderül. Nem lehet mindent a pszichére fogni.

2021. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igaz lehet hogy depressziós vagyok. Be is gubóztam mostanában. Nincs kedvem semmihez. A párom meg nagyon szex igényes és az is bennem van hogy nem akarok csalódást okozni neki. Mikor össze jöttünk tisztában voltam vele hogy ez a lány szex mániás és így vállaltam. Én döntésem volt most meg csődöt mondok.
2021. jan. 24. 21:00
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

Jó, bmeg, attól hogy neked pont véletlenül prosztatagyulladásod van, ez még nagyon-nagyon-nagyon-nagyon ritka fiatal korban.


Képzeld, én meg már hallottam olyat, hogy egy embernek azért fájt a feje, mert agydaganata volt.

Akkor most mindenki, akinek megfájdul a feje, szaladjon rögtön koponya CT-t csináltatni? :D

2021. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!