Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A boldogtalanság érzése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boldogtalanság érzése normális egy általában boldog kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vele sokkal boldogabb, elégedettebb, kiegyensúlyozottabb vagyok, mint az eddigi kapcsolataimban. De időnként úgy érzem, nem azt nyújtja, amire vágyom. Pl van, hogy én annyira bújnék, ő pedig nulla érzékiséggel, szinte barátian fordul felém, beszélget mindenféléről, és fel sem merül benne összebújás. 2 éve vagyunk együtt, nem együtt élünk. De ha nála vagyok, több romantikát várnék. Egy ideig így volt, és most is vannak ilyen időszakok, de nekem fontos a rendszeres intimitás. Pedig felnőtt nő vagyok. Én vagyok gyerekes, vagy nem passzolunk?
2021. júl. 18. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, mintha a nejemről olvastam volna. Nálunk én vagyok a szenvedélyesebb,érzékibb.


Nem tudok bölcset mondani. Ilyen alkat.


F, 35

2021. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem gondolatolvasó, bújj hozzá, ha szeretnél.
2021. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamint mond el neki, hogy mi esne neked jól. Magától nem tudja kitalálni.
2021. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kettő ellentmond egymásnak.
2021. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha ilyenkor hozzá bújok, valahogy nem tud vele mit kezdeni. Van, hogy nem is viszonozza, elkezd beszélni valami hétköznapi dologról. Ha mondom, az sem ér célba. De ha neki olyan a kedve, mert olyan is van, akkor meg folyton ölelget, puszilgat, simogat, az meg már szinte sok. Hogy lehet valaki ennyire a két véglet?
2021. júl. 18. 23:54
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, az utóbbi viselkedésénél azért nagyon boldog tudok ám lenni, és amúgy a mindennapok nagyon jók vele, ha együtt megyünk valahova, vagy együtt csinálunk valamit. De van, mikor olyan, mint aki még nem látott nőt, esküszöm. Mint egy óvodás kisgyerek. Mint aki nem is veszi észre, hogy az vagyok, és nem az egyik haverja. Aztán meg van, mikor olyan szexi és érzéki, meg nagyon férfias, hogy szerelmes leszek újra.
2021. júl. 18. 23:56
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Itt csak mindkettőtöknek kell valaki, tök mindegy, ki az és addig elvagytok vele.
2021. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, én már csak arra kérlek, hogy olvasd el, amit írtál.


Mielőtt találkozol vele, konkrétan nem tudod, hogy most a szexi, érzéki férfi énjét mutatja, vagy az óvodás kisfiút, aki még nem látott nőt. Persze, hogy így nem vagy sem boldog, sem nyugodt, sem elégedett. Zsákbamacska az egész.


Kicsit olyan, mint Bagoly Berti mindenízű drazséja. Lehet, hogy valami mennyei finomságot húzol ki, de az is, hogy hányásízűt. Tudod, hogy az agyra ez milyen hatást gyakorol? A folytonos bizonytalanság?

2021. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

😅 De jó hasonlat. Van benne valami. Igaz, hogy ez a dolog nem állandó nála, mert hetekig olyan, ami jó, aztán kicsit valami miatt eltávolodunk, és akkor veszi elő az utóbbi viselkedést. Akkor tényleg teljesen bizonytalannak érzem magam vele kapcsolatban. Ez túl nagy váltás, ha a szerelmed, akifyton bújik, egyszer csak olyan veled, mintha s haverja lennél. Kedves, de érzelemmentes.


Kíváncsi vagyok, na milyen hat@ssal van ez az agyra? Kifejtenéd?

2021. júl. 19. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!