Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtalálta valaki a lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálta valaki a lelki társát? Nem "csalódott" benne? Lelki társ csak ellenkező nemű személy lehet? Ha megtaláljuk a lelki társat, azt nem "válthatja le" senki a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ki hogyan érti a fogalmat. Szerintem lelki társad lehet nő és férfi is. És nem is feltétlenül egy van, hanem sok a világban. Ha szerencséd van, találkozol is némelyikkel életed során. Lelki társ, aki mintha rokon lélek lenne, teljesen feltárhatod neki magad, nagyon sok a közös vonás bennetek, és olyan szinten képes téged megérteni, ahogyan a legtöbben nem.


Én lány vagyok, és a legjobb barátnőm nekem ilyen. A volt barátom is ilyen volt sok tekintetben, de nem mindenben. Benne nagyot csalódtam.


Szerintem a lelki társ helyébe is léphet idővel más partner. Méghozzá azért, mert sajnos a fizikális létünk ide köt minket, a földi, anyagi világba. És például egy normális párkapcsolatban, később házasságban már sokkal fontosabb lesz, hogy az illető ne csak lelki társ legyen, hanem társ a mindennapok gondjaiban is. Persze egyik nem zárja ki a másikat. De ha a lelki társ a mindennapokban nem társ, akkor az a kapcsolat nem lesz hosszú életű. L/22

2010. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
22%

Én nem hiszek a lelkitársban.

Bizalmatlan vagyok, vannak dolgok, amiket senkivel nem osztok meg.

Sajnos az a tapasztalatom, hogy önzetlenség nem létezik, csak egy utópikus fogalom, amit valaki, valamikor megálmodott.

2010. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!