Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Tényleg muszáj lesz elviselnem?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon szeretjük egymást, ha van vita megbeszéljuk, támogatjuk egymást stb.

Megvan neki is a baráti társasága akikkel én is jóba vagyok / voltam. Van 2 haverja akik folyamatosan megjegyzést tesznek a dolgokra. Pl. Egy nő tudjon szülni, egy nő ne akarjon annyit mint egy férfi stb.

Nekem borzasztó rosszul esik mivel én sem vagyok képes teherbe esni (4 műtét vár rám jelenleg) és ezt jól tudják, illetve azt is hogy állami gondozott voltam, a nevelőszüleimnek nagyon sokat köszönhetek. És folyamatosan ezzel kapcsolatos megjegyzéseket is tesznek ami nekem nagyon rosszul esik. Már beszéltem mindkét fiúval külön - külön hogy ez nekem miért is esik rosszul. Jó-jó ne haragudjak, odafigyelnek erre hogy a szavaknak súlya van, de 2 óra múlva mintha a falnak beszéltem volna.

Azóta nem is megyek párommal ha tudom velük találkozik.

Párom azt mondta nem tud velük mit csinálni, jó barátok, mindenkinek meg lehet e véleménye.

Én nem találkozom velük, párom igen, azzal barátkozik akivel szeretne de félek hogy teletömik a fejét ostobaságokkal.

Mit tehetnék? Vagy viseljem el?


2021. júl. 19. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

"Párom azt mondta nem tud velük mit csinálni, jó barátok, mindenkinek meg lehet e véleménye."


Azon nem gondolkodtál még el, hogy ha a párod ilyen emberekkel jól érzi magát, akkor vele sincs minden rendben?

2021. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti hány évesek vagytok? Felnőtt emberek között ez nem téma, főleg, ha tudják, hogy probléma van, ezt mindenki kikerüli, mert ebben senkinek semmi belepofáznia valója sincs!
2021. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Madarat tolláról, embert barátjáról.
2021. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem tud mit csinálni velük? Igen, mindenkinek lehet véleménye, de legyen már annyi önkontrolljuk hogy befogják a pofájukat amikor ott vagy te is. Azért ez elég gáz, gyakorlatilag semmibe vesznek és állandóan a lelkedbe gázolnak. Ha a barátai ilyen szinten nincsenek tekintettel a körülöttük lévő emberekre, akkor a párod milyen lehet?

Én elgondolkodnék a kapcsolatunkon, ha a párom nem állna ki mellettem és szólna rájuk, hogy fogják vissza magukat. Lehet véleményük, de nem kell folyton hangoztatni.

2021. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen bugrisokkal baratkozna a parom, attol tartok, o is egy bugris lenne. Azt pedig, kosz nem.
2021. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem muszáj elviselned. A párodnak meg akkor se szülj gyereket, ha már képes leszel rá...
2021. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, de ha a feleségemnek ilyen problémái lennének, akkor én már az első ilyen beszólás alkalmával leállítottam volna a "barátaimat". A másodiknál megint, a harmadik után meg nem találkoztam volna velük többször.
2021. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A párod egy tahó. Röviden. Miért vagy egy tahóval?
2021. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!