Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt, egy sok éves kapcsolatból lépett ki miattam.

Hónapokig még kereste néha az exét, de valahol megértettem, hiszen szinte együtt nőttek fel. Mindaddig ez engem nem zavart, míg az ex meg nem keresett, hogy a párom nem ártalmatlan üzenetekkel keresi őt, sőt, meg is kérte, hogy ne keresse és tiltotta is, mert a párom nem hagyta békén.

Nagy nehezen megbeszéltük a dolgokat, onnantól nem kereste őt többé néhány nappal ezelőttig.

Feltűnt nekem, hogy sokat WhatsAppozik, amikor azt az appot tudtommal soha nem is használta.

Így csúnya vagy sem, míg nálam volt és elment fürdeni, belenéztem a telefonjaba és láttam, hogy ismét az exének írogatott. Sőt, találkozni is elhívta + azt mondta neki, hogy mi már szakítottunk egy ideje. A találkozó nem valósult meg végül,de nagyon átverve érzem magam.

Még nem beszéltem vele erről, de szerintem ennek így nincs értelme.

Ugye jogos a kiakadásom? Jogosan gondolom, hogy kár rá több időt pazarolni?


2021. júl. 10. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl megértő voltál az elejétől kezdve és ez neki nagyon kényelmes volt így. Ha az első hónapban meggyőzi az exét, akkor az első hónapban repülsz
2021. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Basszus, én értem, hogy magányos vagy meg nagyon kell valaki, de azért annyi önbecsülésed legyen már, hogy ha a barátnőd folyton folyvást az exét keresi helyetted, akkor kidobod! Jó fejnek tűnsz egyébként, hogy megérted a helyzetét, meg stb., de amint az exe úgy gondolja, hogy "Hmm, rámjött a kangörcs, a hülye exem pedig rám van szállva, mint légy a szharra. Egy ürítésre még jó lesz!", akkor téged a párod nagy vigyorral az arcán fog kidobni és visszasprintelni a volt pasijához. Jobban jársz szerintem, ha te szakítasz vele előbb.
2021. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Párom a pasi...:(
2021. júl. 10. 17:44
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ezt benéztem, de sebaj, a lényegen mit sem változtat.
2021. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, igen! Nagyon nincs túl az exén, ha lenne fogadó készség, akkor nem veled lenne.

B opció nem akarnék lenni a helyedben! Főleg így, hogy tudod, hogy egyértelműen nem téged akar.

2021. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szakítanék így csak egy második vagy az életében
2021. júl. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hónapokig még kereste néha az exét - miért is?


És te miért nézted ezt el neki? Ő már akkor is csalt lelkileg és te csak az örök második vagy neki.

2021. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kuka.
2021. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
kidobtad?
2021. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!