Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert kapok frászt mindig ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kapok frászt mindig ha ki van kapcsolva, nem válaszol meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 éve vagyunk egyutt kb minden reggel ir ez az elso.


Megesik hogy nem. Es ki van kapcsolva vagy akármi.

Es ilyenkor miert talál meg engem vmi aggodalom pánik meg hasonlok folyton?



#pánik a semmitol
2021. júl. 21. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Mert unalmas az életed és nincs mit csinálnod :D én dolgozok, egyetemre járok, ha épp otthon vagyok akkor meg házimunkát csinálok, főzök vagy pihenek. Időm sincs ezzel foglalkozni, hogy mikor válaszol, amúgyis együtt élünk, este találkozunk minden nap mikor hazaér.

4 éve vagyunk együtt, a randizós időszakba se érdekelt mikor válaszol. Nem vagyok az anyja, hogy elszámoltassam az idejével, és kisgyerek sem vagyok, hogy picsogjak ha nincs épp rám ideje. Az ilyen piócáktól nagyon menekülnek ám :)


23L

2021. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Ez nagyon rossz, én is ilyen vagyok, de nem azért, mert ne lenne életem...


Próbálj meg úrrá lenni rajta, gondolom szorongsz ilyenkor és rossz gondolataid vannak arról, miket csinálhat. Amit tudok javasolni, hogy tudatositsd hogy nem történt semmi rossz, ez a te elméd szüleménye, és hamarosan úgyis ír. Ne írj rá feleslegesen, az a legfontosabb.

2021. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Én nem értek egyet az elsővel. Én is ilyen vagyok, pedig én lefoglalom magam egy csomó mindennel...

Nemrég lett egy lány az életemben, és hát simán lehet, hogy végleg elszúrtam mindent az ilyenekkel (aggódás, féltékenység, pánik, ha nem ír rögtön).

Elkezdtem a témával foglalkozni, mert nem akarok ilyen lenni, ezt egy normális ember se tűrné hosszútávon (teszem hozzá, jogosan). Pszichológiai könyveket olvasok önismeretről, kötődési zavarról... de ha van kereted rá, akkor a legjobb egy szakembert felkeresni.

Ezek a dolgok mind a gyerekkorra vezethetőek vissza, milyen volt a kapcsolatod a szüleiddel, stb...

Elvileg lehet változtatni, de sajnos nem varázsütésre, hiába tudom, mi a bajom, mégis ösztönből csinálom a hülyeséget, nem jöttem még rá, hogyan tudnék ténylegesen változni.

25/F

2021. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez a nulla önbizalom...
2021. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem akkor volt ilyen, mikor nem éreztem azt, hogy őszintén szeret a párom és nem is voltam boldog mellette. Állandóan kellett a visszaigazolás, így ha ilyesmi megesett, teljesen kiborultam. Amikor megesik, hogy nem ír reggel, akkor milyen okból? Még alszik? Sietnie kell? Mert ezekben az esetekben nyilván nem gáz. Ha többször elfelejti, akkor meg mondd meg neki, hogy sajnos te is aggódó típus vagy, és szeretnéd, ha erre odafigyelne. De én mikor egészséges kapcsolatban voltam, akkor ez nem bántott, mert tudtam, hogy a párom szeret és nem azért nem ír, mert történt valami. Érdemes ezeket a dolgokat is átgondolni.
2021. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Dehogy unalmas.


Mar reggel millio mindent lezavartam, rendesen zajlik az elet, csak ugy kezdett feltunni a "csend" a baratom oldalárol. Aztan erre rápörögtem. Már mindenen keresztul mentem minden opcion agxaltam.


Es szoval csak annyi h keson kelt.



De mindig hasonlo van..

2021. júl. 21. 10:15
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De akkor meg tudod a választ, hogy azért nem írt még, mert még aludt. Biztosan látod azt is, hogy mikor volt elérhető. Ha látod, hogy tegnap óta nem, akkor valószínűleg alszik még és azért. Ha meg felkel és utána ír egyből, akkor nem kell miért aggódni.
2021. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Sématerápiára érdemes lenne elmenned, ez egy erős negativizmus-pesszimizmus sémának tűnik, meg kell tanulnod kezelni, hogy jobb legyen.
2021. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Koszi a tanácsokat. Megnezem azt a séma terapiát is.


De mondtam a baratomnak hogy ilyen 3 orák míg nem érheto el vagy akármi, ami nekem pokol idok es végtelennek érzem, jo lenne megoldast találnunk. Hál ég neki ez vicces, hogy en ilyen 3 orák alatt már hegyeket mozgatok mindenkit csődítek, zsongok meg stb mikozben ő csak édesdeden aludt :D

2021. júl. 21. 10:31
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem 3-as miért lett lepontozva, ez tényleg kötődés-elmélet lehet. Általában a szorongóak meg félelemteliek ennyire aggódósak.
2021. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!