Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírtatok mar szex utàn/ közben, de nem a boldogságtól? Ha igen, mi volt az oka? Én igen. Akkor sírtam, amikor a párom aludt aktus után. Mindkétszer azért sírtam,mert úgy éreztem,önző féreg. Nemsokára vége is lett a kapcsnak.Neked mi a sztorid,ha van?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 19:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%

Pedig ahogy a bak nyul elajul szex utan, ha egy ferfi elalszik, nem annak a jele, hogy egy budos taho, hanem hogy annyira elkepeszto orgazmusa volt.

En a gyonyortol sirtam csak.

2021. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1: nem azért sírtam, mert elaludt! Hanem mert egy gonosz ember volt
2021. júl. 21. 19:51
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Most azért volt önző féreg mert aludt szex után vagy valami más miatt?
2021. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem azért volt önző, mert aludt utána. Hanem azért,mert szarul viselkedett velem és a szexben is ugyanúgy,mint az élet más területein. Szerettem, és fájt, hogy ilyen. Szex után kijottek belőlem az érzelmek, szomorú voltam
2021. júl. 21. 19:55
 5/22 A kérdező kommentje:
Ő szorosan ölelt,fogalma sem volt róla,hogy mit művelt velem érzelmileg vagy testileg
2021. júl. 21. 19:56
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szexhez de alváshoz kötődő van.


Mikor kezdtem ráerezni hogy a srac engem nem is szeret.

Ahogy bámultam őt az ágyban valahogy elkezdett káprazni a szemem es egyre messzebbnek es messzebbnek tűnt (kb mint a filmekben van azt hiszem ilyen látószög), mikozben ott fekudtem mellette.


Félálomban neztem ahogy egyre távolabbi (mintha egyre hatalmasabb ágyon fekudnénk)eleinte erdekes is volt ez a látvány amit haluzok érzésből, de amikor nem állt meg azaz még távolabb még távolabb kerult, megijedtem nagyon, mert kezdett valoságnak is tűnni, es át kellett karolnom/ölelnem, hogy de itt van közel mellettem.


Es valoban nem szeretett es szakitas lett ugyan jóval kesobb de akkor már teljesen lelketlen kozombos erdektelen volt.


A haluzás mondhatni valahol az eltávolodas elején volt. Amikor még azt hittem hogy en vagyok a hulye meg én képzelem be meg magamnak kreálom a semmibol a problémát.

2021. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja nem sírtam bocsi.


Szexhez kötődően en olyan szinten nem tudok sirni akkora blokkom van, hogy eroszak alatt elott utan se tudok.

Szoval ha kis trauma érne, ha nagy, engem a szexualitás full leblokkol sirásban.


A sirás amugy a feldolgozás első fázisa. Addig is eleve el kéne jutni. Hogy valamit elkezdjen vki feldolgozni.

2021. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7-es: jelentettem a hozzászólásodat a moderátorok felé. Ha nem tudsz építő hozzászólást, mélyen hallgass
2021. júl. 21. 20:03
 9/22 A kérdező kommentje:
8: igen. Az baj,ha nem tudsz sírni .Mi okozta?
2021. júl. 21. 20:04
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mondott valamit, amit ő viccnek szánt, de csúnyán mellément (nem tudhatta, hogy ennyire érzékeny pontra tapint). Alapból felfokozott érzelmi állapotban voltam ugye a szex miatt, így 000.1 mp alatt elsírtam magam. Megbeszéltük utána, hogy nem úgy értette. Most is együtt vagyunk.
2021. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!