Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírtatok mar szex utàn/ közben, de nem a boldogságtól? Ha igen, mi volt az oka? Én igen. Akkor sírtam, amikor a párom aludt aktus után. Mindkétszer azért sírtam,mert úgy éreztem,önző féreg. Nemsokára vége is lett a kapcsnak.Neked mi a sztorid,ha van?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 19:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Igen, már az ismerkedés elején is mindig viccelt, szerinte az vicc meg csibészes stílust adott elő. Amire én nem voltam vevő, aztán normális lett egy ideig, bár többször is megsiratott a fas*ságaival, túl érzékeny a lelkem, ez van. Szex után meg csak feküdtem megsemmisülve és néztem a plafont, könnyes szemekkel. Na ilyen az, amikor 0 érzelemmel fekszik le veled valaki, furcsa volt, az érintéseiből is éreztem, hogy érzelemmentes. Véget ért elég gyorsan ez a "kapcsolat".
2021. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

"Hanem mert egy gonosz ember volt"

Bocsi, távol álljon tőlem az áldozathibáztatás, nyilván ő volta genyó alak, te meg aki szenvedett, de azért ha lehiggadsz, te is belátod, hogy talán nem kellett volna odaadnod magad egy olyannak, akit gonosznak titulálsz. Mert nyilván gondolom, nem a legutolsó aktus után ébredtél rá, hogy "jé, hát én egy aljas senkiházival járok". Tudom, előre nem lát mindent az ember, de azért egy idő után már érezhetted, hogy milyen. Na, akkor kellett volna egyből lelépned, nem megvárni, hogy jól kihasználjon, meg tönkretegyen. Tudod, legyen tartásod!

2021. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt hogy sírtam. Nem miatta volt. Fél évvel a történtek előtt volt egy művileg befejezett vetélésem. Nem terveztünk gyereket, mégis megviselt, fizikailag és lelkileg is. Adott nekem elég időt, hónapokig nem volt testiség közöttünk és abban a hónapban kezdtünk el ismét szexuális életet élni. Jó is volt minden, én azt hittem túl vagyok az egészen és úgy is tűnt. Egy reggel szex után még mindketten visszaaludtunk és nekem szörnyű rémálmom volt, a beavatkozásról (álmomban persze drasztikusabb volt az egész mint a valóságban mert érzéstelenítés nélkül akarták csinálni, mondván megérdemlem), és sírva ébredtem fel. Mit sírva, zokogva. Ő nem is értette, hogy mi van, nagy nehezen elmondtam hogy rémálmom volt és ezért, meg hogy ezt az egész terhesség dolgot nem tudtam még feldolgozni ezek szerint. Nem mondott semmit csak ölelgetett, amíg meg nem nyugodtam. Ez 6 éve történt, azóta már összeházasodtunk, bár gyerekünk még nem született.
2021. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13: mivel akkor szerettem, azok a szemét dolgai másképp csapódtak le bennem. Próbáltam hinni benne, bennünk, hogy megy ez, menni fog,csak el kell fogadjam úgy,ahogy van. A vége után idővel kezdtek tisztulni a dolgok, amikor már tudtam magam látni kívülről . Magamat is, őt is és kettőnket is. A gonosz jelzőt pedig kapcsolatunk alatt sosem használtam rá, a szakításnal jött ki ez az énje.
2021. júl. 21. 20:44
 15/22 A kérdező kommentje:
14: :(
2021. júl. 21. 21:06
 16/22 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező,


Most azért tetted fel ezt a kérdést, hogy az exedet szidjad? Én őszintén kétlem, hogy ismernéd az embereket. Az emberek általában nem tisztán gonoszak és nem is tisztán jók.

Naív, szerelmes, disney mesék által felnevelt kislányok hajlamosak egy kapcsolatban végletekig idealizálni a másikat, aztán nagyot koppanak amikor kiderül hogy mennyire eltár a valóság a fejükben élő képtől.


Ajánlom, hogy ne az exedben keresd csak a hibát, hanem a saját éleslátásodban és emberismeretedben is.

2021. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakran volt. Egy nagy szerelem vegzodott nagyon rosszul, sokat bantott mar a vegen, a szexet meg szeretetszerzesre hasznaltam, ott meg ugy erezhettem, hogy minden okes. Viszont orgazmus utan konkretan egy masodperccel mindig a semmibol eltorzult az arcom, es 1-2 perces bomboles jott, majd ugx ahogy volt el is mult. A szex utani siras amugyis egy valid, letezo dolog a hormonok miatt, a kapcsolatunk meg csak olaj volt a tuzre gondolom.
2021. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak olyan volt hogy lehangolt voltam utána, szomorú. Szar volt az egész szex.
2021. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
akkor sírtam amikor szárazon be verte a 10 centist, azt hittem sírva fakadok a szégyentől hogy még így sem éreztem.
2021. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Boldogságtól még nem, bár tény, hogy én egy jó orgazmus után tudtam a legjobbakat aludni.


Akkor viszont sírtam, amikor akaratom ellenére is megtette.

2021. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!