Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szétköltözött tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorina28 kérdése:

A párom szétköltözött tőlem mert nem keresek jól 3 éves kisfiam van gyesen vagyok 6 órás munkám van és elvileg így jobban tud spórolni ki kell fizetnie az ex feleségét a lakásból ha jól keresek majd visszamehetek. Csalódott vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 10:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

A feltétel nélküli szeretet...


Lehet, hogy régimódi vagyok, de amíg pici gyerek van, addig igen is, a férfinak kell gondoskodni a családról. 3 éves mellett persze, hogy nem tudsz mindig túlórázni.

2021. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hát igen de ő nem a vérszerinti apja. A vérszerinti apját elhagytam mert alkohol problémái voltak. :( Egyedül vagyok mindenre dolgozom nevelem a kisfiamat a jelenlegi párom meg spórolgat a lakására ha jól keresek visszamehetek :(
2021. júl. 22. 10:38
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Ezek után felejtsd el. Még hogy a nőknek fontos a pénz. ..
2021. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Vissza ne menj hozzá soha. Aki kidob téged gyerekestül, más aljasságokra is képes. Csak olyan emberrel szabad összejönni, aki tényleg szeret téged. Ha ilyet nem találsz, jobb egyedül. Szüleid segítségére remélem számíthatsz.
2021. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
És miért gondolkozol ezen egyáltalán? És miért is kéne ezért az élősködő heréért bármit is tenned? Nem, nem kell tenned semmit azon kívül, hogy végleg elfelejted.
2021. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ameddig ott laktam a fiamra nem kellett költenie megvettem neki mindent meg magamnak is amire szükség beleszálltam a kajába is a rezsibe már nem tudtam sosem kértem tőle pénzt még kölcsön se sehova nem vitt programozni otthon ültünk mindig ezt is elfogadtam ezért fáj ennyire, hogy apuhoz költöztetett nem voltam nagy igényű 28 éves vagyok amúgy.
2021. júl. 22. 10:47
 7/30 A kérdező kommentje:
Igen szüleim segítenek apukámnál lakok jelenleg ő segít abban legyen hol laknom anyukám pedig sokat költ a kisfiamra egy szem unoka nagyon jó kapcsolatot ápolok a családommal
2021. júl. 22. 10:52
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a féreghez vissza ne menj. Amint a kicsi ovis lesz, tudsz főállásban dolgozni. Keress magadnak normális párt és ne azt nézd,hogy lakása van, hozzá költözhetsz, hanem, hogy milyen ember.
2021. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
Vissza ne menj....de látom jol valasztottal megint. Elso alkesz, masodik féreg
2021. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem megyek vissza, mert önző ez a pasi igen befürödtem 2x is valószínűleg mostanában nem fogok még kapcsolatra sem gondolni inkább a fiamnak szentelem magamat.
2021. júl. 22. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!