Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelmű, hogy nem?

Figyelt kérdés
a párod azt mondja neked, nem fog sose változni. akkor sem, ha bánt vele. mindig bulizna a haverokkal, más lányok társaságában. együtt sehova sem megyünk. két év alatt, tavaly voltunk Horvátországban a tengeren, egyszer moziban, és egyszer egy szülinapon. ez normális? nem tudom elképzelni nélküle az élete. fontos vagyok neki?
2011. aug. 26. 18:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mindenkit olyannak kell elfogadni, amilyen. Szerintem Ti nem illetek össze.
2011. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
olyan mintha nemmerne felvállalni ..
2011. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Barátom is váltig állította, hogy ő bizony sosenem fog takarítani, mert nagyon gyűlöl.

1 hét szexhiány után mint a kisangyal...

20L

2011. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze.

Keress valaki olyat, akivel egy hullámhosszon vagytok.

Így nem lehet élni. Illetve lehet, de az rossz, és egy másik férfival sokkal, de sokkal boldogabb lehetnél!

16/L

2011. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
pontosan erre gondolok én is! de nem értem, hogy miért? az összes barátja ismer, és mondhatom, hogy egész jól kijövök velük. és mindenki tudja, hogy vagyok.
2011. aug. 26. 18:48
 6/21 A kérdező kommentje:

18.45

:) akkor néha taktikázni kell...

2011. aug. 26. 18:49
 7/21 A kérdező kommentje:

második, 18.45

én tudom, de nem tudok másra nézni sem. és félek, ha belegondolok, hogy majd az idő megoldja. mert száz évnek kell eltelnie, hogy mást közel tudjak engedni

2011. aug. 26. 18:51
 8/21 A kérdező kommentje:

18. 41!

a barátaidat úgy kell elfogadni, amilyenek! de nem gondol(játok)od, hogy, egy kapcsolat tele van kompromisszumokkal, és néha változni kell? mert én sokat változtam, mellette...

2011. aug. 26. 18:54
 9/21 anonim ***** válasza:

második, 18.45 vagyok.

Akkor viszont állj a sarkadra, és mondd meg neki, mi bánt! Ne engedd kitérni a beszélgetés elől...És mondd meg neki, hogy félrebeszélést sem akarsz hallani.

2011. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszi, második 18.45

egy kis önbizalmat ad! olyankor, mindent megígér, és egy hétre változnak a dolgok, aztán kezdődik elölről...

tudom, most mit írnál....reménytelen...

meddig várjak még?

2011. aug. 26. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!