Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom így viselkedik? Több lent

Figyelt kérdés
Amikor filmet nézünk együtt hallgatnom kell, hogy tudjunk a filmre figyelni de persze ő folyton megszólal amikor egy csinos nőt lát, hogy "uau de szép" "uau de de bomba" "Úristen micsoda cicik" főleg ez a cicis rész esik rosszul mivel nekem alig van, persze azt mondja hogy neki az enyém is tetszik "kis cukik" de amikor így elcsodálkozik mások nagy formás cicijen nagyon kellemetlenül érzem magam. Oké tudom hűség, nem vakság, meg mindent a szemnek stb. De nem lehetne hogy csak magában mondogassa ezeket? És oké minden nő csinos és minden pasi látja ezt, de egyszerűen minden filmnézés erről szól, egyebet nem is hallok csak "jaj de gyönyörű". Ráadásul van hogy olyan jelzőkkel illeti őket amiket rám sosem használt, pedig nem vagyok csúnya, oda vannak értem a pasik, van önbizalmam, de amikor mellette vagyok úgy érzem kevés vagyok, és sosem fogok felérni az elvárásaihoz, lehet hülyeség és velem van baj de annyira rosszul esik. És amúgy az utcán is a szemem láttára bámulja a csajokat úgy hogy esik ki a szeme. Légyszi mondjátok hogy nem velem van baj! Ha szólok valamit ezzel kapcsolatban akkor én vagyok a rossz.

2021. júl. 25. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj, a barátod egyszerűen egy büdös bunkó 🤷‍♂️ ne tervezz vele hosszú távra.
2021. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Huuuu de proli. Menekülj.

Mondjuk ha odavannak érted a pasik, nem is értem, hogy kötöttél ki egy iyen mellett.

2021. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Ordas nagy paraszt. Kipenderíteni, legközelebb jobban vàlasztani ;)
2021. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Proli, paraszt, bunkó..mégis milye van neki? Iiigyvan, párja van neki.
2021. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd már meg, míg teljesen elássa az önbizalmad! Ettől az is jobb, ha szingli lennél. Sőt, akkor esélyt tudsz adni majd egy normális férfinak, aki rendesen megbecsül.
2021. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen pasik rosszul vannak összerakva. Nem törődik a lelkivilagoddal. Nem vagytok összeillők
2021. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Igen, azt érzem is ahogy mellette folyamatosan csökken az önértékelésem.

Kedves #3-mas, véletlenül a félig hasznost nyomtam, pedig a hasznost akartam. Elnézést kérek emiatt.

2021. júl. 25. 13:30
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanebben a helyzetben voltam én is, csak sajnos én tovább vártam. Most már egyedül vagyok, de mégis jobban érzem magam, magabiztosabb vagyok és az önbizalmam is helyrejött.

#5 voltam

2021. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mialatt szerintem normalis nonemu ismerosokkel beszelgetni, lajkolni, ez szimplan budos taho, proli es tapintatlan tempo.
2021. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem 1 alfahim. Alacsony a hormonszintje
2021. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!