Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy egy jól működő távkapcsolat az összeköltözés után is boldog együttélés lesz?

Figyelt kérdés
Mivel ritkán találkozunk, nem veszekszünk, látszólag tökéletes az összhang köztünk.Ha összeköltözünk, akkor is megmaradhat?Tapasztalatokat várnék.Köszi.
2010. febr. 7. 06:55
 1/6 anonim válasza:
100%

Bárcsak tudnék valami okosat mondani neked de én is ilyen helyzetben vagyok de mi elég gyakran veszekedünk én féltékeny vagyok amiatt.A tegnap előtt este kért meg rá,hogy menjek vele Hollandiába nem tudok dönteni.

Biztositék semmire nincs kompromiszumot kell kötni,a boldogságot te magad alkitod ki.

2010. febr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Okosságot nem tudok mondani én sem. Mi sem élünk még együtt és tervezzük. Szerintem ha igazán képes vagy kompromisszumra és párod is akkor működhet a kapcsolat kevés veszekedés nélkül is. Szerintem vágj bele. 29/N.
2010. febr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Én is 29 vagyok, még nem a közeli jövő az összeköltözés, nálunk is felmerültek problémák, mint külföldi munkavállalás, szóval nem könnyű:( Pillanatnyilag nem vágyom együtt élni senkivel, mivel sok éves szerelemben csalódtam.
2010. febr. 7. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:
szinte nulla.
2010. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

kedves kérdező most ne már amiatt ,hogy régen csalódtál az nem azt jelenti .hogy minden pasi egy b.. ó(na jó legtöbbje átkell őket nevelni)de vissza a témára ugorj fejest ebben a kapcsolatban és költöz vele össze gyorsan ne félj semmitől ne felejsd TE magad alakitod a sorsod .

22/L első iró voltam de remélem evvel is segitek valamit.

szia

2010. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Valóban mi magunk alakítjuk az életünket:)
2010. febr. 10. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!