Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá hogy költözzön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy költözzön?

Figyelt kérdés
Párommal jelenleg egy albérletben lakunk május óta. A haverja adja ki nekünk a lakást és rájöttem hogy hibáztam mikor belementem hogy ide költözzünk ugyanis abszolút nem tetszik már. Régi, omladozó mennyezet a mosdó is ezer éves stb. Új építésű lakásba szeretnék költözni és anyagilag is megtudnánk engedni magunknak, plusz 10-20 ezer Ft-ért már nagyon szép lakásokat találtam. Viszont a párom kijelentette hogy nem fog megint költözni neki tökéletes itt. Egyszer már költöztünk 1 év után egy 13.kerületi lakásból ahol viszont a környék volt borzasztó (etnikumok, csövesek, nem a napon barnult szomszédok).

2021. júl. 26. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Az nem opció, hogy felújítjátok és lelakjátok az árát? A haver is jól jár, lesz egy szépen karbantartott lakása.
2021. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Megmondod neki, hogy szereted, de te nem így akarsz élni. Veled tart, vagy egyedül költözöl..
2021. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Én megmondanám ,hogy szépen költözz egyedül!


Nem hiszem el, hogy két hónappal ezelőtt nem ugyanígy nézett ki az a lakás! Akkor nem vetted észre?

2021. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Igénytelen emberrel nem élnék együtt.

Ez csak az első probléma.

2021. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság azóta?
2021. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos változatlan a helyzet. Ebben a lakásban a wc illetve a wc helyiség ami a leginkább zavar, a többin talán tudok változtatni némi " tuningolással" . Csak az zavar hogy már vannak egy kicsit drágább újépítésű lakások, melyek fejenként kb egy tizessel kerülnének többe és nem... Ő nem akar a belvárosba költözni, sem pedig új lakásba. Neki jó így, sajnos a családi ház ahol felnőtt...nos kissé igénytelen egy lakhely volt az is gondolom azért érzi tökéletesen magát itt is.

Nem tragédia ez a lakás csak simán megengedhetnénk magunknak egy igényesebb és szebb lakást ezért nem értem hogy miért nem ?!

2021. szept. 1. 10:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
"a párom kijelentette hogy nem fog megint költözni neki tökéletes itt." - Sajnos mások az igényeitek.
2021. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek átlehet hidalni ezt a problémát? Hogy mások az igények? Pl utazás, nyaralás, étterem tekintetében megegyezik.
2021. szept. 6. 13:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem leszek népszerű, de én nem tudnék olyan valakivel együtt lenni, aki teljesen figyelmen kívül hagyja az igényeimet. Egy párkapcsolatban alapvető dolog, hogy kompromisszumot kötünk. Őt nem zavarja az igénytelen környezet, de gondolom az igényes sem. Téged zavar az igénytelen környezet, akkor miért kellene ott maradjatok? Te pedig már hónapok óta ráhagyod a dolgot és képtelen vagy magadat érvényesíteni a kapcsolatban. Az igényeknek nem utazás, nyaralás, meg étterem tekintetében kell megegyeznie, mivel ezeket gondolom nem csináljátok mindennap. Viszont az, hogy hol éltek együtt és milyen környezetben kell élned napról napra, az teljesen más, elvégre ez az otthonod. Te ezt tudod otthonnak nevezni? Szerintem ez az egyik legfontosabb dolog, nem a kiruccanások. Ha már most nincs beleszólásod a dolgokba, akkor később szerinted mi lesz? Lehet egy ilyen emberrel tervezni jövőt? Nekem ez így nagyon nem menne. Inkább lennék akkor egyedül, mint olyan valakivel, aki mellett el kell nyomjam magam kb. A többi dolog is csak azért jó nálatok (nyaralás stb.), mert egyeznek az igényeinek. Viszont ha abban is máshogy gondolkodna a kedves párod, akkor ott is az lenne, amit ő akar. Azért a jövőben elég komoly problémák lehetnek egy ilyen emberrel, szerintem ezt gondold át.
2021. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék élni igénytelen lakásban.
2021. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!