Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más pasik, nők lájkolása. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasik, nők lájkolása. Mi a véleményetek? Zavar vagy belefér?

Figyelt kérdés

A páromnak a mániája más nőket követni és lajkolni az instan.. Szerintem napi 20-30 lányt minimum. És ezt úgy, hogy közben állítólag halálra dolgozza magát, de erre azért van ideje :D Engem őszintén szólva nagyon zavar, mert oké nézze meg, de minek lajkolni is? :/

Arról ne is beszéljünk, hogy az önbizalmamnak se tesz jót



2021. júl. 27. 08:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Makkor meg csak azt likeold amit tényleg likeolnál, csak így lassabban veszi észre és későbbre tollódik a "vita". Egy ilyen embernéll meg nem érsz el semmit azzal hogy megbeszélitek.
2021. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt mar nagyon sonan mondták, hogy narcisztikus.. Renfeteget olvastam róla és minden igaz rá szinte, persze nen vagyok pszichologus nem is akarom diagnosztizalni, de nagyon sanszos. Tipikusanha en csinalok vmit akkor vege mindennek.. Pl elmegyek vhova egy rokonommal es nem irtam meg neki h pontosan hova ültünk ki beszélgetni.bocsanatot kertem tole, mondtam h igaza van stb... 2 hete kapom az ívet h megbízhatatlan vagyok :D de kozben megy ugye a mas nokre nyaladzas
2021. júl. 27. 08:49
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

#11 Sok esetben nalam már pl reflex is, sokszor egy abszolút tudattalan, nem szándékos dolog. Sokszor nem nezem mire pöttyintek.


Ja egész véletlen dögös nők képeit lájkolgatja csak. Biztos éjszakai idegrángásai vannak és pont a like gombra ugrik a keze.

2021. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#13 ez egy nagyon toxic kapcsolat. Kell ez neked?
2021. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha lájkolgatós típus, akkor abszolút nem zavar, ha más női ismerősöket lájkolgat, de férfiakkal is ezt teszi.

...bancok képeit viszont ne lájkolgassa, akkor keressen magának olyan csajt.


A te pasidat viszont régesrég páros lábbal rúgtam volna ki, keressen másik idiótát. Mégis mi az, hogy mindenféle nőket lájkolgat, de ha te egy férfi ismerős képét tetszikeled, felháborodik? Pofánröhögtem volna. Meg ez mégis mi a szar, hogy BÜNTET? Mi a franc vagy te, a kamasz gyereke? Egyetlen egyszer próbálhatna a párom megbüntetni beszélgetés helyett, nagyon hamar az ajtó túloldalán találná magát. Neked jólesik, hogy manipulálnak, büntetnek, kvázi a felnőtt és női mivoltodban egyaránt megaláznak?

2021. júl. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem egyébként nem esik jól h büntetnek es full hülyének erzem magam es pontosan tudom h ki kéne vágnom a picsaba. Csak szeretem es ez visszatart, de persze az agyam mar menekulne, mert tudom h ez nem egeszseges


De, hogy még tetézzem Siofokon dolgozik egy discoban szoval egyaltalan nem vagyok nyugodt.

Az h lajkolgat még rátesz erre egy lapáttal, es persze sokszor olyanokat akik ott tartozkodnak eppen siofokon :))

2021. júl. 27. 09:00
 17/20 anonim ***** válasza:
71%

Hát, ha ép elmével szeretnél ebből kikerülni, akkor MOST kéne szakítanod. A párom egy nárcisztikus libával volt előttem, hát maradjunk annyiban, hogy nagyon sok idő volt, míg regenerálódott, meg hozzám is normálisan tudott állni. Tönkre fog tenni. Szép dolog a szerelem, szeretet, de önmagában kakit nem ér. Meg magadat nem szereted? Mert ha magadat szereted és jót akarsz neki, akkor...

És biztos lehetsz benne, hogy ez nemcsak lájkolgat. Tuti belenéz egy-két bugyogóba.

2021. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Miért jó neked egy tróger mellett? Elkepzelni nem tudom, napjában több ilyet olvasni, hogy ilyen faszok hogyan viselkednek a barátnőjükkel. Egyrészt sajnálom őket, másrészt kurvára nem értem.
2021. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%
"szeretem es ez visszatart" - Mit gondolsz, ő mennyire szeret és becsül téged?
2021. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"lmegyek vhova egy rokonommal es nem irtam meg neki h pontosan hova ültünk ki beszélgetni.bocsanatot kertem tole, mondtam h igaza van stb... 2 hete kapom az ívet h megbízhatatlan vagyok :D de kozben megy ugye a mas nokre nyaladzas"

Büntet, mert nem számolsz el minden percedről, közben ő gondolom éli világát. Pl. a discoban. Hagyjuk már... nem vagy megbízható.

A nárcisztikus MINDIG magáról beszél ilyenkor. Csak téged büntet.


Szereted. Magadat szeresd először. Ha ez már menne, soha nem állnál le ilyennel.

2021. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!