Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar vagy mást is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar vagy mást is zavarna, hogy a barátnőtök sok mindenkivel volt előttetek?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok.

Nem rég össze jöttem egy nálam 2 évvel fiatalabb lánnyal. Nekem eddig 2 kapcsolatom volt (egyik pár hónap másik 1 év) bánom is hogy nem tudtam jobban kihasználni a fiatal éveimet ilyennel is. De nem én ismerkedek a legkönnyebben.

Ez a lány meg finoman fogalmazva is kiélte magát a kollégista éveiben.

Pontos számot nyilván nem tudok de 15-20 volt neki kalandokkal, kapcsolatokkal összesen.

És ez engem zavar mondhatni.


2021. júl. 27. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, akkor keress mást. Így valószínű, hogy nem lesz hosszúéletű a kapcsolat, mert mindig benned lesz a tüske.
2021. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok a párom minden kalandjáról ahogy ő is az enyéimről. Neki sem volt kevés. Nekem nincs ezzel problémám ha valaki kiélvezte a fiatalságát, szórakozott stb. Viszont ha téged ez ennyire zavar nem hiszem hogy hosszú életű lesz a dolog....

De eleve nem kell az ilyen témákat boncolgatni ha zavar az ilyesmi.

2021. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"bánom is hogy nem tudtam jobban kihasználni a fiatal éveimet ilyennel is." Szóval ha lehetőséged lett volna rá, akkor dugtál volna fűvel-fával, de a barátnődet elítéled ugyanezért.
2021. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt egyszerűen arról van szó szerintem hogy bántja a kis lelkedet, hogy ő élte az életét amíg neked nem igazán jött össze semmi. Egyszerű féltékenység.
2021. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a partnerek szama alacsony, az ertek? Nem inkabb az az ertek, ha mar tobbel volt es megis teged valasztott, nem a masik 20-at? Vagy a te kisautodat az oviban sem tolgathatta mas, csak te?
2021. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Egy kevès km futott fa*ina jobb lenne?
2021. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

De most őszintén ha zavar akkor minek vagy vele.

Szerintem is az a bajod hogy féltékeny vagy rá mert ö élt amig te nem.

2021. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, amig veled van? Vagy ha egy pasi csinalja ezt az rendben van? Magad irod, h banod h nem hasznaltad ki a fiatal eveidet, ez a lány megtette amit te nem, most akkor mi a gond?
2021. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A pina nem kopik,csak edződik.
2021. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, bár tudom, az én koromban ez megszokott dolog lenne. (F)
2021. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!