Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar vagy mást is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar vagy mást is zavarna, hogy a barátnőtök sok mindenkivel volt előttetek?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok.

Nem rég össze jöttem egy nálam 2 évvel fiatalabb lánnyal. Nekem eddig 2 kapcsolatom volt (egyik pár hónap másik 1 év) bánom is hogy nem tudtam jobban kihasználni a fiatal éveimet ilyennel is. De nem én ismerkedek a legkönnyebben.

Ez a lány meg finoman fogalmazva is kiélte magát a kollégista éveiben.

Pontos számot nyilván nem tudok de 15-20 volt neki kalandokkal, kapcsolatokkal összesen.

És ez engem zavar mondhatni.


2021. júl. 27. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már az is gond, ha valaki kiélte magát, ha meg nem akkor fapina.

Az én exem előtt 1 partnerem volt, senki más. Neki meg az volt a baja, hogy biztos majd mellette jut eszembe, hogy én élni akarok. Hát nem így lett, cserébe ő 7 év után félrek.rt. Szóval jó lenne, ha a saját frusztrációd nem vetítenéd ki a párodra, ennyi a lényeg. Örülj neki, hogy van neked és élvezd. Ne feszülj már fölöslegesen.

2021. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ez egy olyan probléma, ami a Te problémád, és ha nem tudod elengedni, akkor keress olyan csajt, aki nem volt még pasival. Nem a csaj hibája, hogy neked ilyenek komplexusbeli gondokat okoz ez.

Számomra teljesen furcsa, hogy ehhez egyrészt mi köze van másnak, másrészt hogy ez miért probléma. Veled van, együtt vagytok? Egészségesek vagytok? Mi a probléma?

2021. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!