Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám vissza magamba az érzelmeket? Hogyan szeressek újra bele? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az első két évünk csodálatos volt, minden mondhatni tökéletes volt, aztán jött idén év elején egy óriási törés, és onnantól kezdve számomra olyan, mintha a párom helyett egy másik embert néznék. Annyira szeretném újra érezni azt a vágyakozást utána, de egyszerűen annyira rágörcsölök, hogy nem megy. Nézegetem a régebbi képeinket is, de semmi.. Folyamatosan az a bizonyos 'tüske' van bennem.. Elmúlhat ez bármikor? Vagy idővel csak rosszabb lesz? Még nem élünk együtt, idén év végére terveztük, amit eddig annyira vártam, valóban vele képzeltem el a jövőm, mással nem is tudtam volna, de már nem vagyok benne biztos. Lehet, hogy már csak egyfajta ragaszkodás érzés van bennem, nem tudom.. Tanácstalan vagyok. Az a baj, hogy az a törés olyannyira meginogtatott bennem mindent, minden érzelmet, a bizalmat felé, az ő hűségét, őszinteségét, mindent, amit a két év alatt felépítettünk.. Beszéltem már vele erről még korábban, neki persze nem volt annyira megrendítő az a számomra ominózus dolog, így ő úgy gondolja, hogy egyszer beszéltünk róla, és már minden rendben van.. Érzem rajta, hogy próbálkozik, szeret, meg persze kedves és jó hozzám, de mindig, mikor vele vagyok, szimplán már csak jó.. Nem várom 'repesve', csak tudom hogy találkozunk és ennyi.. Nem tudom, mit csináljak..

Volt már valaki hasonló cipőben? Meg tudtátok oldani? Esetleg több közös program, romantika segített a dolgokon?

Tanács, ötlet, hideg, meleg, tapasztalatok, bármi jöhet. Köszönöm előre is! (27 N)



2021. júl. 28. 00:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdemi választ vársz, akkor a lényeget ne hagyd ki! Mi okozott törést?
2021. júl. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont a lényeget hagytad ki a sztoriból, így nem lehet érdemleges választ adni.
2021. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
83%
Igen, ez engem is érdekel.
2021. júl. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Le van irva..megingott abban h hűséges lenne.



En hasonlo szituban szépen kerestem mást. Addig voltam csak vele móg lecsengett a dráma meg erzelmi kálvária bennem.


Semmi ertelme olyannal folytatni aki kvazi nem is szeret, csak van.

2021. júl. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2021. júl. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem írta le, csak azt, hogy az a törés miatt megingott abban, hogy a másik hűséges, őszinte ez nem ugyanaz.


Nekem egyébként az jön le, hogy benned történt valami, de közben közös megoldást vársz rá, benne nincs meg ez a tüske, nyilván nem tudja megoldani ezt neked. Vagy fel kell dolgoznod magadban, ami történt, vagy elmenni terápiára és ott feldolgozni vagy elhagyni, ez a három lehetőség van, hogy melyiket csinálod az már csak rajtad múlik.

2021. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A törés terhességmegszakítás volt. Én nem akartam ezt a procedúrát, örültem a kicsinek, ő nem örült neki.. Nagyjából ennyi.
2021. júl. 28. 08:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor bizony hatalmas törés. Én nem tudnék vele maradni ezek után. Amúgy volt nálatok szó gyerekvállalásról? Ő erőltette az abortuszt?
2021. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mire hivatkozva erőltette?

Teljesen megértelek, én sem tudnék ugyanúgy viszonyulni hozzá ezek után.

2021. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es Ez nyilvánvalóan megterhelő. Ha még nem is éltek együtt akkor ez egy logikus döntés volt, van amikor nincs itt az ideje. Oszd meg vele az érzéseidet, nem kell egyedül maradnod a feldolgozásban.
2021. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!