Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Bizonytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Bizonytalan a lány vagy csak bolondit?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy lány 16 éves.Viszont van barátja 3 hónapja együtt vannak.A lány úgy érzi hogy hanyagolja a fiú,hiszen 3 hónap alatt vagy csak 4-5x találkoztak.amikor legutóbb találkoztak a fiú igen flegma volt vele.szerintem ha most szünidő alatt nem tudtak találkozni vagy csak 3-4x,mi lesz akkor ha a fiú elmegy fősulira most októberbe.ma van 1 hónapja amikor találkoztak utoljára.a lány egyik legjobb fiú barátja azt mondta nekem,hogy beszélgetett a lánnyal és azt mondta hogy ha ez a kapcsolata tönkremenne vagyis igen megtörné,velem próbálná meg.szerintem érez irántam valamit a lány,mert ilyet akkor nem mondott volna,de lehet tévedek. A legjobb barátnője szerint nincs esélyem.Ezt irta nekem:

Nem rosszból senkit nem akarok meg bántani de hazudni nem fogok nem tudom hogy van-e esélyed nála,mert csak egy barátnak tekint :( eszt nagyon sajnálom de megint csak azt mondhatom amit mondtam,nem tudjuk mit hozz a jövő. nem fogok senkit sem hitegetni most hogy jó meg minden csak őszintén meg mondom mit gondolok meg a legjobb barátnője vagyok mindent megbeszélünk tehát nagyjábol tudom a helyzetet,mindent megbeszélünk tehát nagyjábol tudom a helyzetet.

Ugy látom jobb ha személyesen beszélgetek vele erről.


2011. szept. 2. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:

itt mi a kérdés??

igen, beszélj vele

és nem tudjuk, hogy mit gondol

2011. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert a legjobb barátja is másat mond és legjobb barátnője is.nem tudom kinek higyjek.vagy a lány nem tudja mit mond...
2011. szept. 2. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet fogadj meg koma, legjobb barátnő komoly bélsár lehet a puncsostálban. Pláne abban a korban, ne higgy neki. Lehet ott bármi a háttérben, bejössz neki, nem akarja hogy vele legyél, stb. Nagyon betudnak kavarni a legjobb barátnők, saját tapasztalatból mondom. Úgy hogy amit te is mondasz, ez a ti dolgotok, semmi köze ehhez a legjobb barátnőknek. Le kell ülni a kiszemelt hölggyel, és megbeszélni.
2011. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, a két legutóbbi kérdésedre kaptál már egy tucatnyi egyforma választ. Mit nem értesz rajtuk?
2011. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hagyd a francba LUZER!
2011. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van!Bármi lehet a háttérben,vagy azt akarja hogy más fiúval jöjjön majd össze vagy nem vagyok neki szimpi és direkt,hogy ne legyek boldog.A legjobb ha személyesen beszélgetek erről a lánnyal,hogy ő mit fog mondani,félek az elutasítástól bevallom...
2011. szept. 2. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félni az elutasítástól, fogd fel úgy, hogy nincs azzal a lánnyal dolgod, vagy még nem jött el az ideje. Nagyon sok lány van még a világon, ne érezd magad összetörve, vagy megalázva, mert egy lány elutasított.
2011. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
meséltem a lány legjobb barátjának erről és azt mondta hogy nincs igaza a lánynak,neki ilyet nem mondott rólam,azt mondta amit irtam:beszélgetett a lánnyal és azt mondta hogy ha ez a kapcsolata tönkremenne vagyis igen megtörné,velem próbálná meg....mind1.találkozásom ezzel a lánnyal és elbeszélgetek vele.
2011. szept. 2. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!