Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik legjobb barátodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátodnak elmondanád, h szerelmes vagy belé?

Figyelt kérdés

Lényeg az,hogy nagyon jóban vagyunk,de sajnos van egy szép barátnője és nagyon komoly a kapcsolatuk.Lassan 1 éve szerelmes vagyok bele.Próbáltam egy barátot keresni,de sose jött össze,mert csak mindig rá gondoltam.Próbáltam kerülni,de az se jött be.Ha elmondom neki,akkor lehet,h tönkremegy a barátságunk.

Kérlek segítsetek!

19L


2010. aug. 28. 14:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én nem mondanám el.

de csak azért mert voltam ebben a helyzetben és elmondtam neki h szerelmes vagyok belé. összejöttünk. aztán egyszer nagyon csunyán összevesztünk, szakítottunk is, és azóta se beszél velem. pedi előtte a legjobb barátom volt. és nagyon hiányzik. ezért ha legközelebb ilyen helyzetben lennék tuti biztos hogy nem mondanám el.:S

2010. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha nem mondanám el,akkor mit csináljak?
2010. aug. 28. 17:31
 13/18 anonim ***** válasza:
mondd el neki...ha olyan jó a kapcsolata a barátnőjével, akkor te úgysem zavarsz be, s legalább tudod, hogy hányadán álltok...
2010. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én abban az esetben nem mondanám el ha a barátnőjéről még mesél is.Azért nem tenném mert SZERINTEM azért mondja el mert SZERETI a lányt és mivel benned megbízik mint BARÁT.Így ha elmondanád SZERINTEM azt érnéd el hogy nem mesél el semmit és lehet el is kerül.Sajnálom de nem hiszem hogy barátnál többet érez irántad így kár lenne össze kavarni mindent.Esetleg ha szakítanak legyél ott mint támaszték és akkor mond el neki de ne rohand le akkor sem ezzel.

Remélem segítettem és nem bántottalak meg.

18/L

2010. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én ezt tenném: Figyelj x , sajnos többé nem lehetek a barátod, mert többet érzek irántad mint kellene és mivel tudom, h te boldog kapcsolatban élsz(aminek örülök, de nem bírom hallgatni és nézni) eltűnök az életedből.Ennyi.Ettől nem égsz be, mert nem szégyen ha szerelmes vagy, de nem leszel szánalmas a szemében.Ha valaha megakar keresni, majd megtalál, hála a netnek.34/N
2010. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
34/N igazad van,ez a legjobb megoldas,de ne vesd elebe magad,hogy nembirod nelkuled elni,s szakits a masikkal...
2010. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ez egy igen kellemetlen helyzet, nagyon sajnállak miatta. Abba bele kell törődnöd, hogy ez a vonat már valószínűleg elment, mivel ahogy írtad nagyon komoly kapcsolatuk van. Sajnos én is hasonló cipőben járok, ráadásul a mi kapcsolatunk nem is barátságnak indult, de valahogy egyikünk sem lépett, elrontottuk. Nem is olyan rég pedig, gyakorlatilag a szemem láttára szedett fel egy csajt, szóval átérzem a helyzetet. Ilyenkor jó döntés nincs, vagy kilépsz az életéből, hogy elfelejtsd, vagy bevallod, de abból nem valószínű, hogy nyertesként lépnél ki. Próbáld megőrizni mint barátot, mert egy igazán barát kincset ér. Nem tudom ez lehetséges-e, de szeretném hinni, hogy igen.
2010. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Hát ha érdekel vkit,akkor elmondtam neki.

Nem bántam meg,sőt megkönnyebbültem.

Aztán a barátnőjével szakítottak,de azóta sajnos nem keres.

2010. szept. 18. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!