Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajozós pasik, miért repültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozós pasik, miért repültök rá az irodában a gyesről visszatérő anyukákra, mi ebben az izgi, hogy pont őket próbáljátok befűzni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Savanyú a szőlő?
2021. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát, asszem. 32 szingli nőként. Nem értem, mivel jobbak ők, mint én.
2021. júl. 30. 18:22
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Tuti termékenyek, plusz az otthoni beszűkülés után sokkal nyitottabbak.


Ez így együtt baromi vonzó.

2021. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Úgy kérded, mintha ez egy általános tendencia lenne, és egyrészt az irodákba napi szinten százával térnének vissza az ilyen dolgozók, másrészt mindenki tömegesen repülne rájuk. Közben meg 1 esetből általánosítasz...
2021. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem. 3, 4 esetből, csak április óta. Egy recepción az ember sok dolog szem és fültanuja. Hidd el, hogy igaz, amit írok. Munkába áll Dórika, és két nap múlva Menő Jenő és Kivagyi Árpád már ott legyeskednek körülötte, persze nem egyszerre. És nem értem, miért.
2021. júl. 30. 19:08
 6/19 anonim ***** válasza:
41%

Mert Dórika jól néz ki. Tudod, mint azok a férfiak, akikről te álmodozol! Jaaaaaa persze, a nőknél nem számít a külső... Szerintem meg 100x jobban mint a pasiknál, ugyanis a férfiak cirka bárkire rárepülnek aki engedi. A nők meg 1000-ből sem tudnak választani, mert hát senki sem ér fel az ő nagyságukhoz.


Éppen ezért ízlelgesd a savanyú szőlőt! 🤭

2021. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Valszeg ez csak az lehet hogy "uj"friss hus a cégnél.

A meglevő tyukudvar már nem érdekes.

2021. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Namost ehhez kepest ugyanezt a csoportot miert kezdi el hanyagolni a ferje? Akkor hude vonzoak, vagy megszuntek nonek lenni? Vagy veletlen egybeeses az anyasag.
2021. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Miért? Hanyagolja őket otthon apu? Ezt sem tudtam.
2021. júl. 30. 19:39
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Úgy látom, nem sűrűn pókhálózzák a kedves recepciós Kisasszonyt. Én is sok mindent látok, csak engem pont nem érdekel, ugyanis van magánéletem... Neked is az kéne. Valakivel találkozgatni, szexelni, jól érezni magad. Tudod, az sokat dob az ember kisugárzásán. 😉
2021. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!