Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajoook!!? Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoook!!? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A páromnak egy lány munkatársa küldött magáról bikinis képet, mert éppen nyaral. A párom nem írt rá neki semmi olyat. Nem kérdezek rá, mert nem akarom túl reagálni. Nem tudom hogy ez normális dolog-e vagy sem.

2021. júl. 30. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Normális, ha nem a testén hanem a környezeten van a hangsúly.

Húzni akarja az agyát hogy ő milyen jól nyaral ameddig a pasid dolgozik.

2021. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem ezt a bikinis kép mizériát... Nyár van, mindenki fürdőruhában fürdik. Ez teljesen általános. Nem is értem, hogy a szégyenlősség miért nem halt még ki az emberekből. Mindenki mindent láthat szinte a másikból. Semmi extra nincs egy fedetlen testben.
2021. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Én nem nevezném normálisnak. Ha kiteszi valami közösségi médiára az más, mint hogy direkt személyesen küldözgeti. Kelleti magát szerintem.
2021. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha privátban küldte a képet, direktbe bikiniben pózolva akkor gáz a csaj igen.
2021. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván hajtani akar a párodra, de ha ő nem írt rá semmi olyat, akkor ő (még) nem vevő rá, figyeld azért.

Ha az lenne amit az egyes ír akkor csak sima tájképet küldött volna

2021. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt a beszélgetésüknek előzménye? Nem lehet hogy a párod kérte hogy küldjön? Milyen típusú bikinis kép volt? Szolíd, vagy kihívó? Ez sem mindegy.
2021. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát attól függ...



Ha küld egy képet ahogy fotozkodnak egy csoportképen a barátokkal, vagy csinalnak egy képet a párjával közösen, akár ha csak állnak, akár ha kirandulnak, hajókáznak, vagy éppem valami hülyéskedős képet küld stb (sztem ertheto mire celzok) ahol pont bikiniben van mert nyaralas, akkor az nem gáz.


Ha KONKRÉTAN a testéről küldi a képet, ahol az a lényeg, na az igen.

2021. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Én lefotóznám magam bikiniben, és elküldeném a csajnak. Hátha érti a célzást...

Ez mindenhogyan gáz.

2021. júl. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ahhoz, hogy valakinek én bikinis képet küldjek magamról, ahhoz azért előzmény is kell. Sima munkatársnak senki nem küld ilyen képet, ennek már biztos, hogy volt előzménye, tuti h flörtölgetnek vagy valami van.
2021. júl. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!