Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ő még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ő még nem szeretne gyereket, de én már igen?

Figyelt kérdés
20L vagyok. A barátom 21F. Én már szeretnék egy kisbabát, fiatal anyuka szeretnék lenni, de ő azt mondta hogy egy jó pár évig még nem szeretne gyereket. Igazából őt is meg tudom érteni, de szerintem engem is meglehet.. Szerintetek mit csináljak?
2021. júl. 31. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Vagy engedsz neki vagy elengeded ezt a kapcsolatot. Ez egy életre szóló döntés és felelősség, amit nem lehet ráerőltetni a párodra.. nem lenne jó vége hidd el. Meg lehet mindkettőtöket érteni, de elég éretlenül kezeled a témát szerintem.
2021. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Szinte ugyanez a helyzet. Bár én még hajlandó vagyok 25ig várni, mert ugye későn végeztem a sulival. És az anyagi biztonság elhagyhatatlan egy gyermeknél.

A párod miért nem akar? És te miért akarsz? Meg van minden egy gyermekhez? Ház, munka, pénz?

Mióta vagytok együtt?

2021. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Mindkettőtöket meglehet érteni, de nem kényszeríthetsz rá egy ekkora felelősséget, ha nem áll rá készen. Vagy megbékélsz azzal, hogy később szülsz, vagy tovább állsz és keresel valakit aki már készen áll arra,hogy családot alapítsatok.
2021. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 Azt mondja azért nem akar mert ő még élvezni akarja az életet, fiatal még stb, én pedig azért szeretnék, mint már leírtam, mert már régóta bennem van a vágy, hogy fiatal anyuka legyek. A barátommal 4 éve vagyunk együtt, van mindkettőnknek munkája, és házunk is van.
2021. júl. 31. 15:17
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerencsések vagytok, hogy ilyen fiatalon megvan minden. Igazából ráértek gyereket csinálni.
2021. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Miért nem kezdtél egy jóval idősebb igazi pasival. 30 felett nem pepecselne veled egy férfi! Megadna mindent amire vágysz!
2021. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1%
Ne feküdj le vele, az élvezetet szereti de a vele járóját nem? Vagy keress olyat aki felfogasilag hozzád való.
2021. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a párod teljesen korrekt veled. Nem hiteget semmivel. S természetesen gyermeket csak akkor szabad vállalni, ha mindkét fél egyöntetűen akarja. Ha nem így történik, annak a születendő gyermek issza meg a levét. Ha a párod nem akarja még a gyereket, azt el kell fogadnod; teljesen fölösleges rágni a fülét. Az esetleg kényszerrel vagy zsarolással létrehozott apaság ugyanis törvényszerűen tessék-lássék apaság lesz. Ez tehát tipikusan olyan helyzet, amelyben egyoldalúan alkalmazkodnod kell őhozzá, ha mellette akarsz maradni és a leendő gyermekeidnek is jót akarsz. Az anyaság-vágyad kielégítésénél fontosabb a gyerekeid jövője, hogy olyan családba születhessenek bele, ahol mindkét szülő akarja őket.


Amit viszont megtehetsz, az az, hogy kitűzöl egy határidőt neki: mondjuk adsz neki 5 évet, s ha ennek lejártával sem kíván apa lenni, akkor inkább keresel másik társat.

2021. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
6os, 7es, ti egy idióta vagytok
2021. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Semmiképp se legyen még vele gyereked. Felelősségteljes idősebb faszik is gyakran bekattannak a gyerek erkezésekor, ez az ember már terhesség alatt lelépne.25 alatt ma már ritkán vállalnak gyereket. Ha neked ez nem ok akkor szakítás.
2021. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!