Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi vesz rá valakit arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vesz rá valakit arra, hogy szörnyű párkapcsolatban maradjon?

Figyelt kérdés
A párja megalázza, hanyagolja, megsérti a szeretteit de mégis állítja a nő, hogy rendes, jószívű és foggal körömmel védi. Ez miből alakul ki?
2021. júl. 31. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ház gyerek hitel, a szentháromság
2021. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

1.szerelmes

2.ugy erzi nem talál jobbat (valszeg a szex nagyon jo vagy bármi mas, amiben sok sok pasit überell)

3.kapcsfüggő

4.csak nyomi jelöltjei vannak nem tud liánozni se

5.meg ilyenek

2021. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Kapcsolatfüggőség is lehet
2021. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor is. Ez már sok.
2021. júl. 31. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

ez sokaknál van így sajnos


utólag persze van egy mondás: "kell a jó? nem. Kell a rossz? Kell hát! hát akkor szenvedj b@zdmeg. "

2021. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Általánosságban valami függés vagy kiszolgáltatottság.


Aztán hogy ez anyagi-e vagy pszichés, esetleg valamilyen torz szubmisszîv jellem, aki ebben valamiféle élvezetet, kielégülést nyer vagy egyszerűen csak pénztelenség, tanulatlanság... az tk mindegy is.


Szomorú, de sok ilyen van.

Segíteni viszont azon lehet csak, aki kéri, hagyja és önmaga is beleteszi az erőfeszítését a változásba.

Egyéb esetben sajnos az elhatárolódás is jobb, mint a szánakozás vagy a sorsán való értelmetlen tépelődés.

2021. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Mit foglalkozol egyébként mással? Ő nem tenne fele annyit érted mint te ő érte. Ne nyomulj annyira mert te leszel a hibás!
2021. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Félelem
2021. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanilyenben voltam. Mert pont lszrtam az egészet. A másik meg az, hogy problémái voltak amik nem megoldhatatlanok, de csak én akartam őt előrébb vinni.
2021. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekkori minták, önbizalomhiány.


Én sosem voltam kelendő a pasiknál, az első exem 2,5 hónap után szakított velem. Persze, hogy a második kapcsolatomból nem léptem ki sokáig, bármilyen sok fájdalom is ért benne. Végül már olyannyira eldurvult a helyzet, hogy mégis kiléptem inkább. Mondjuk nálam szerencsére anyagi, bírósági vonzata nem volt, csak az érzelmekkel és a magánytól való rettegéssel kellett megküzdenem. Nem költöztünk ugyanis össze, nem vettünk fel hitelt, és gyerekünk sem született.

2021. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!