Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 hetes terhes vagyok, a párom meg nem kiváncsi rám. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném letisztázni, hogy tervezett baba volt , de ahogy telik az idő úgy hanyagol.

A saját lakásunk felújítás alatt áll/ állt , illetve kész lenne már , de nem engedi , hogy oda menjek kitakarítani vagy bármit is csinálni.. jelenleg az ideiglenes albérletbe vagyok, amit a felújítás miatt vettünk ki, de innen mennem kell pár héten belül . Lassan másfél hete ide nem jött haza , telefonon nem lehet utolérni , messengeren ír 1-2 sort és ennyi. Szeretném vele tisztázni ezt a helyzetet , mert nem értem, minden rendben volt, de nem lehet vele szót érteni , mert támad és az a kifogása hogy sok dolga van.

29/N


2021. júl. 31. 21:18
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
90%
Hát akkor a penznek is búcsút mondhatsz a jóemberrel együtt 👋
2021. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
88%
Házasok vagytok amúgy?
2021. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
84%

Mit mond miért nem mehetsz oda?

És miért nem mész csak úgy oda?

Legalább látnád mi a helyzet.

2021. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

Nem , nem vagyunk házasok.

Igazolni meg nem tudom semmivel se sajna :(

2021. júl. 31. 21:56
 15/58 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki,hogy ha szakítani akar akkor legalább annyi vér legyen a ..ott,hogy elmondja neked.

Ha meg nem akar akkor adjon életjelet,kezdjen el veled foglalkozni.

Jogod van időben tudni az igazat,nem?

2021. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

16-os , bő hete próbálom meggyőzni , hogy mondjon valamit , bármit .

Mindig az a válasz minden oke , de nem ér rá , dolgozik , miattam csinál mindent én meg hálátlan vagyok.

Mondtam neki ha esetlegesen meggondolta volna magát akkor közölje , mert meg kell oldani az életemet ...

2021. júl. 31. 21:59
 17/58 anonim ***** válasza:
7%

Lehet,hogy tényleg csak dolgozik,és sok a munka.

Te tudhatod,olyan nehéz munkája van,hogy ha akár túlórázik nagyon elfáradjon?

Az új lakàson ő dolgozik vagy szakember?

2021. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
90%

Kezd el megoldani nélküle, komolyan. B terved legalábbis legyen


Szüleid tudnak neked segiteni, akár lakhatással?


Nézz utána önkormányzati lakásnak, anyaotthonnak, ha a jelenlegi albérletből menni kell.


Ha baba cuccok kellenek, fbn vannak ingyenes csoportok, teljesen ingyen vagy nagyon minimális jelképes összegért lehet hozzájutni baba dolgokhoz.


Dolgozol egyébként, van bevételed?


Esetleg ügyvédi segítséget is kérj, ebben a helyzetben mit lehet tenni. Valamit csak lehet kezdeni azzal, hogy egy terhes nő pénzét holmi suhanc elherdálja a saját házára.

2021. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
86%
Remélem nem felvetette veled a baba várót mert akkor azt is a nyakadban marad..
2021. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
80%
Szüleid, barátaid nem tudnak segíteni?
2021. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!