Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 hetes terhes vagyok, a párom meg nem kiváncsi rám. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném letisztázni, hogy tervezett baba volt , de ahogy telik az idő úgy hanyagol.

A saját lakásunk felújítás alatt áll/ állt , illetve kész lenne már , de nem engedi , hogy oda menjek kitakarítani vagy bármit is csinálni.. jelenleg az ideiglenes albérletbe vagyok, amit a felújítás miatt vettünk ki, de innen mennem kell pár héten belül . Lassan másfél hete ide nem jött haza , telefonon nem lehet utolérni , messengeren ír 1-2 sort és ennyi. Szeretném vele tisztázni ezt a helyzetet , mert nem értem, minden rendben volt, de nem lehet vele szót érteni , mert támad és az a kifogása hogy sok dolga van.

29/N


2021. júl. 31. 21:18
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
87%
Hagyjuk már ezt, hogy csak betojt kicsit. 1,5 hete telefonon sem beszél a nővel aki gyereket vár tőle. Én azért meglátogatnám őket a szép új kecóban és elköszönnék tőle. Az előfordul, hogy az ember másba szeret bele, ilyen az élet, ezért szabad csak úgy gyereket vállalni, hogyha egyedül is menni fog a felnevelése. Itt a szakítás mós gáz.
2021. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező hogy alakultak a dolgok? Tudtál vele beszélni?
2021. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
23%
rakd be nevelő intézetbe.
2021. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
6%
#43, kit? A felnőni és felelősséget vállalni nem tudó pasit..?
2021. aug. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
0%
a gyereket
2021. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
72%

Hogyne.Majd a gyermekéről fog lemondani egy felelőtlen gyökér miatt..

Mindig azt hiszitek egy f*sz fontosabb mint a gyerekünk.NEM.

A gyermek mindig velünk marad,egy pasi egyik héten még halálosan szerelmes a másikban már kifelé kacsintgat.

100x is a pasi takarodjon ahová akar minthogy lemondjak a gyerekeimről.

Bár én már komolyan sem veszek senkit.Elváltam egyszer,többet házas biztos nem leszek.Ha van mellettem valaki mint segítség és támasz (és nem problémázik a gyerekeimmel sem) akkor jó,remek.Van társam.

Ha úgy dönt,hogy menni akar hát ez van.Egyedül is túl voltam a nehezén.

Egy alig másfél éves gyermekkel és iker lányokkal maradtam egyedül.Pedig minden mellett tényleg próbáltam a maximumot kihozni magamból.Elláttam 3 pici gyermeket,háztartásom mindig rendben volt,és főzve is volt minden nap.


De ezek mellett a férjem érezte úgy,hogy nem áll készen az apaságra.Jókor találta ki,nem? Csinált 2x is gyereket,és annyira megerőltető volt kizárólag 8 órát dolgozni,majd otthon poshadni,hogy ebbe teljesen bele fáradt 2 év alatt.


Nem hibáztatom,meg volt a maga döntése.De ez akkor is undorító.

Mindenki azzal jön,hogy rosszul választottam,de honnan tudhatnánk,hogy a gyerek születése után az addig megbízható társ majd csak úgy fogja magát és mivel ő megteheti,hogy "meggondolja magát" és vissza táncoljon az egészből meg is teszi.


A kérdező egyáltalán nincs jó helyzetben.Lelkileg sem!

Segítségre lesz szükséged,jobb ha keresel valakit akiben bízol és aki átsegít ezen..

2021. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
73%
Biztos nem szülnék a semmire gyereket, hogy nyomorogjunk, akkor inkább a f*sz.
2021. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
17%
Jobban is jár mindenki,ha te nem szülsz csak f*sznál maradsz.Aki egyedül életképtelen az ne is hozzon világra egy másikat amiről úgysem tud gondoskodni.
2021. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
12%
Jajj de okos vagy te drága, cakk szerinted a csecsemő mellett, hogy fog dolgozni? Egyedül, hogy fogja ellátnia gyerekét? Megsúgom a mai fizetésekkel sehogy. Aztán majd megy Facebookra kérgetni. Igazad van tartsa meg, mert nyomorogni fontosabb...
2021. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

Mondta,hogy van munkája.

És ha én 3 gyerek mellett tudtam dolgozni másnak se lehet nehéz egyel.Minden csak akarat kérdése..Ráadásul én pesti vagyok.Jó,nyílván nem 8 általánosom van,valaki azzal él csak,de ez meg már megint helyzet függő.Millió anyuka van aki dolgozik akár otthonról gyerekek mellett. :D

2021. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!