Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 hetes terhes vagyok, a párom meg nem kiváncsi rám. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném letisztázni, hogy tervezett baba volt , de ahogy telik az idő úgy hanyagol.

A saját lakásunk felújítás alatt áll/ állt , illetve kész lenne már , de nem engedi , hogy oda menjek kitakarítani vagy bármit is csinálni.. jelenleg az ideiglenes albérletbe vagyok, amit a felújítás miatt vettünk ki, de innen mennem kell pár héten belül . Lassan másfél hete ide nem jött haza , telefonon nem lehet utolérni , messengeren ír 1-2 sort és ennyi. Szeretném vele tisztázni ezt a helyzetet , mert nem értem, minden rendben volt, de nem lehet vele szót érteni , mert támad és az a kifogása hogy sok dolga van.

29/N


2021. júl. 31. 21:18
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
75%

Messze lakik a családod de ha más nincs, beszélj velük és kérdezd meg tudsz e oda menni, ha minden kötél szakad.

Terhesen, meló nélkül baromi nehéz albit találni, még az önkormányzati lakás szóba jöhet ha oda szól a lakcim kártyád, de a legolcsóbban úgy úszod meg, ha mész haza apukádhoz vagy tesohoz.


Ha kirúg a hámból, ha beijedt ha akármi van, másfél hete feléd se néz, alap állapotban sincs ez rendben, hát még terhesen. Én megbízhatatlannak tartom ebből az információbol, nem apának való.

A kommunikáció alap két leendő szülő esetében, a minimum hogy szól neked akármi a probléma.

2021. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
34%
Szépen menj oda a lakáshoz és közöld vele hogy vagy hajlandó apakent viselkedni vagy mész haza csaladodhoz. Meg áll az ész mi van it. Egyébként gyerektartást köteles lesz fizetni.
2021. aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
81%

Én már rég beállítottam volna, bejelentés nélkül...

Csak aztán nehogy meglepődj, ha tele van mindne női dolgokkal, olyanokkal amik nem a tieid...

2021. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki , hogy elmegyek ha így viselkedik .

Nő nem hiszem hogy lenne a dologban , egy is “sok” neki , nem hogy legyen még egy .

2021. aug. 1. 10:14
 35/58 anonim ***** válasza:
81%

Nem bejelenteni kell, hanem meglepetésszerűen cselekedni 🤦‍♀️🤣🤣

Ne hidd, hogy nem lehet nő a dologban. Ne legyél naiv...

2021. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
11%

Akkor tényleg beijedés lesz ez..

Tudom,hogy itt nem divat megérteni a másikat,de én azért adnék időt neki.Még nem született meg a gyermek,még nem apa.Te sem vagy még anya,kismama vagy.

Adjatok időt egymásnak.Nem azt mondom,hogy ne kérdezd mi van,és ne érdeklődj mert az se jó,hogy ő ezt teszi.

2021. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
81%
De te már nem vagy a nője.
2021. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
73%

Már elnézést, de neked NINCS párod. Az a pasi már rég lelépett. Nem is kellett neki a gyerek, csak hárított.


A "saját" lakásotok pedig: hogyha nincsenek róla névre szóló számláid, akkor szépen építettél neki egyet.

2021. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
60%

Olvasom, nincs igazolásod róla, akkor ő szépen felújíttatta veled a kecót te bizonyítani sem tudsz semmit, és nem kellesz neki.


Ha még nincs is új nője, nemsoká lesz.

2021. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
74%

Kiváncsi vagyok

Most mi a helyzet?

2021. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!