Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 hetes terhes vagyok, a párom meg nem kiváncsi rám. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném letisztázni, hogy tervezett baba volt , de ahogy telik az idő úgy hanyagol.

A saját lakásunk felújítás alatt áll/ állt , illetve kész lenne már , de nem engedi , hogy oda menjek kitakarítani vagy bármit is csinálni.. jelenleg az ideiglenes albérletbe vagyok, amit a felújítás miatt vettünk ki, de innen mennem kell pár héten belül . Lassan másfél hete ide nem jött haza , telefonon nem lehet utolérni , messengeren ír 1-2 sort és ennyi. Szeretném vele tisztázni ezt a helyzetet , mert nem értem, minden rendben volt, de nem lehet vele szót érteni , mert támad és az a kifogása hogy sok dolga van.

29/N


2021. júl. 31. 21:18
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
57%

Lehet kirúgták, vagy valami hasonló történt. Tippre valami nagyon rossz híren kotlik, ami miatt szégyelli magát mint az állat.

Vagy tényleg nagyon, de nagyon átvert.

2021. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
90%

Nem teljesen értem...


Ő hol lakik most?


Attól, hogy dolgozik, meg felújít, attól még haza kéne mennie. Legalábbis normál párkapcsolatban, főleg ha már a gyerek is úton van,tökmindegy, hogy mi történik nappal, mindig egy ágyban fekszenek le a párok aludni.

2021. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
85%

A lakásba már gondolom az új nővel lakik.

Miért nem mész oda megnézni mi a helyzet a felújítással?

2021. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:

Nem vettünk fel babavárót.

Neki biztos munkahelye van,

Mondjuk nekem is de veszélyeztetett terhesség miatt táppénzen vagyok.

Szülői segítség nincsen, édesapám van ő nagyon messze lakik,

tesomek szintén.

A lakásban tud lenni/ pihenni van ott pár bútor .

2021. júl. 31. 22:51
 25/58 anonim ***** válasza:
34%

Nézd,én csak nyugtatni próbállak,terhesen nem jó a stressz.De jó ha van B terved.


Viszont,én arra is gondolnék,hogy lehet ez tényleg csak egy kis pihenő neki.

Szeret meg minden,de egy gyerek valakinek hirtelen sok.Nem elég egyszer átgondolni,hogy lesz és akkor minden oké.

Valakinek nem mindig oké,és több idő kell mielőtt megszületne a kicsi,mert azt hiszi utána nem lesz saját magára semmi ideje.

Nem kell azonnal a legrosszabbra és más nőkre gondolni.Az is lehet,hogy haverokkal rúg ki kicsit a hámból,hogy tervez valami meglepetést oda,az is lehet hogy ahogy mondtam csak kicsit egyedül akar lenni



Párkapcsolat ide vagy oda az első gyerek az mindig sok mindent megváltoztat.Szülők lesztek,neki ez nem annyira magától értetődő mint neked aki várandós.



Nem tudom mi van,mi lehet ezért nem akarlak stresszelbi azzal,hogy ki van ha a legrosszabbakat vesszük.

Lehet,hogy nincs is nő a dologban,nem kell azonnal temetni,hogy biztos más nővel van ott..

2021. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
28%
Te választottad
2021. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
87%

"Lehet,hogy tényleg csak dolgozik,és sok a munka."


Ja, és másfél hete rá sem néz a terhes barátnőjére?

Ezt sajnos megszívtad. Lehúzott pénzzel és lelépett.

2021. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem mész oda megnézni, mi a helyzet?
2021. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
0%
lehet bepánikolt a gyerek miatt, nem áll még készen az apaságra, de mért 20 hét után mondod el neki hogy terhes vagy? legtöbb nő 4 hét után már bőven érzi a hormoni váltózásokat..
2021. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
50%
előző voltam ,bocs félre olvastam-
2021. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!