Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 hetes terhes vagyok, a párom meg nem kiváncsi rám. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném letisztázni, hogy tervezett baba volt , de ahogy telik az idő úgy hanyagol.

A saját lakásunk felújítás alatt áll/ állt , illetve kész lenne már , de nem engedi , hogy oda menjek kitakarítani vagy bármit is csinálni.. jelenleg az ideiglenes albérletbe vagyok, amit a felújítás miatt vettünk ki, de innen mennem kell pár héten belül . Lassan másfél hete ide nem jött haza , telefonon nem lehet utolérni , messengeren ír 1-2 sort és ennyi. Szeretném vele tisztázni ezt a helyzetet , mert nem értem, minden rendben volt, de nem lehet vele szót érteni , mert támad és az a kifogása hogy sok dolga van.

29/N


2021. júl. 31. 21:18
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
73%
Mégis csak a kéregetést látom a millió dolgozó anyuka helyett.
2021. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Mert minek kéregetne az,aki önellátó?!
2021. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:

Akkor tisztáznám a negatív kommentelőknek nem fogom örökbe adni a gyeremkemet, mert felelőtlen és gyáva az apja . Engem gyermek koromban elhagyott az anyám, elég volt akkor átélni , nem tenném ki ilyen helyzetbe . A masik kéregetés eddig is távol állt tőlem , ezután sem fogok.

Igazság szerint ez így egy borzasztó nehéz helyzet , két hete csak bőgni tudok , két éve együtt vagyunk , tervezett baba volt ... nyilván én se így képzeltem el a helyzetet , hogy apuka visszavonulót fúj mert félti a függetlenségét.

2021. aug. 6. 21:30
 54/58 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ideje lesz keresned valakit aki segít szállást biztosítani legalább..

Ennyit tudsz tenni.

2021. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
69%
Nem negatív kommentnek szántam, csak ha már ígyis úgyis nyomorognom kell azt egyedül teszem és nem egy szerencsétlen gyerekkel, mert tudom, hogy milyen volt nyomorogni. Ez az ő érdekét szolgálná.
2021. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
60%
Meg a tiédet is
2021. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:

Nem értek veled egyet, mert mikor tervben volt a baba nem volt a homlokára írva , hogy “elhagylak x hetes terhesen “.

A gyerek erről nem tehet , kidobni nem fogom... pláne majd 30 évesen . Apukám segit amiben tud, dolgozni később vissza tudok menni...

2021. aug. 24. 21:11
 58/58 anonim ***** válasza:
67%

Fel a fejjel,és kitartást neked.Gerinctelen féreg az ilyen,nem tudsz vele mit csinálni.

De remélem minden rendben lesz veletek,és átvészeled hamar ezt az időszakot.

2021. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!