Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagàlom túl??

Figyelt kérdés

Adott egy kapcsolat

A ffirol kiderült h fent van egy ismerkedős oldalon.pedig már egy ideje együtt vagyunk.en megkérdeztem most miert is van fent és írogat ribizlikre..mert a képeik alapján nem normális kapcsolatot akarnak.

Erre az volt a válasz:


Miert vagyok kiakadva

Az csak egy chat

Es ne legyek féltékeny


Ugy érzem ez nem a féltékenységről szól

Mondtam neki Ugyan azt fogom csinálni mint ő

Ffiakra irok en is es ne legyen féltékeny hisz csak egy chat .....erre kiakadt hogy mit képzelek én es h nekem ezt nem lehet

Állítása szerint szeret

Akkor Milyen ha nem



2021. júl. 31. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Szakíték. Azonnal.


N

2021. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Aki szeret, az tisztel.

Egy kapcsolatban ez nekem, meg a legtöbb embernek nem OK.


A helyedben én nem “akkor én is” ovis játszma szintre süllyednék, hanem elgondolkodnék, hogy a kedves szavai ellenére a valós tettei alapján ez a férfi biztosan szeret engem, ha nem tisztel, ha nem számít neki az ezzel kapcsolatos (szerintem jogos, de nem én vagyok ott!) ellenérzésem?

2021. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Amit szabad az egyiknek, szabad a másiknak is. Egyértelmű, hogy nőkre vadászik, hátha bejön neki egy-kettő melletted.
2021. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ultimátumot adtam neki

Nem nem csinálom azt amit ő

Nem akarom

Elmondtam h vagy ossze szedi magát v lapát

Es ameddig nem tudja mi merre nem leszünk együtt sehogy se

2021. júl. 31. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

Kerdezö

Nekem irj de azonnal

Hagyd a férget nem erdemel meg teged

2021. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

18 felett van mèg ilyen?

És tényleg 😆😆

2021. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

#6

Hogyne lenne

2021. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom,az,hogy önmagában ír valamit még nem annyira kiakasztó.Hiszen,csak írt nem csinált semmit.


De az,hogy neked ugyan azt nem lehet mint neki,már jobban zavarna.(legalábbis ameddig tényleg csak írásból áll ez az egész társkeresősdi)

2021. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt egy ilyen pasi az életemben, kiderult hogy qrvákat futtat es az egyik tarskereson szedi össze őket...
2021. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az egyik palim azzal szórakozott,hogy NŐKÉNT volt felregisztrálva és pasiknak írt.

Aztán mikor pucér képet kért valamelyik elküldött neki egy farkat.(nem a sajátját,tudtommal,emlékeim szerint).

Aztán a reakción nevettek a haverjával.


Hát..legalább nem megcsalt.De így is elég nagyot néztem,hogy "ez meg mi a fsz.."

2021. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!