Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy többet segítsen otthon?

Figyelt kérdés
Barátom színész, sok új bemutatója lesz, folymatosan tanulja a szerepeit. Nagyon szereti a munkáját, a közönség is őt, én elfogult vagyok vele, de mások szerint is nagyon tehetséges. Nekem is fontos a munkám, én egy irodában dolgozom,tehát nem otthon ülök hétköznap. Mégis szinte sosem segít, nekem kell mindent megcsináljak otthon. Számtalanszor szóba hoztam, hogy segítsen, akár abban, hogy elmosogat néha, felvágja a főzéshez a hozzávalókat,kivasal, bepakolja a mosógépet, porszívózik, felmos stb. Válasszon, hogy ezek közül mihez van leginkább kedve. Erre mindig az a válasza,hogy tanulja a szerepeit, nem ér rá, vagy épp fáradt.
2021. aug. 2. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Művèsz lèlek, egy menthetetlen àlmodozóval van dolgunk.


Ha egyedül èlne, akkor mocsokban lenne?

2021. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Te is legyél éppen fáradt vagy ne érj rá.
2021. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Amíg nem olyan nagy sztár, hogy bejárónőt fogadjon, akkor emelje fel a kis kacsóját vagy menjen anyukához vissza.
2021. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tartja magát sztárnak, nyilván azok, akik járnak színházba, ismerik, akik nem azok nagy valószínűséggel nem is hallottak róla. Én is van, hogy fáradt vagyok, de muszáj megcsinálni, nem úszhat az albérletünk a retekben. Pedig nem várok el sokat, csak heti 1-2 alkalommal kb. fél óráról lenne szó.
2021. aug. 2. 10:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság hogy ha leülsz vele egyszer komolyan és elmondod hogy ez így nem lesz jó ÉS ez nem használ,....akkor nem is fog változni.


Tehát leültök, komoly hangnemben elmondod.


Ha nem érdekli akkor ilyen marad viszont akkor hosszútábon kérdéses a kapcsolat.

2021. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
"heti 1-2 alkalommal kb. fél óráról lenne szó." Ha ennyit se hajlando akkor nem a szereptanulás, fáradtság az ok. Te meg gondolkozz el a kapcsolatotokon. (Mindenesetre mielött szaporodni akarna MENEKÜLJ!!!!)
2021. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Légy domináns vele.
2021. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is remélem, hogy gyereket nem akarsz tőle.
2021. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer leülsz vele és megmondod neki, hogy két felnőtt ember vagytok, mindkettőtöknek felelőssége a környezetetek tisztán tartása. Ráadásul a szerepek tanulása közben lehet és kell is szünetet tartani: bedobni a mosógépet öt perc, elmosogatni a reggeli után max tíz perc, stb. Nem kell mindent egyben, lehet több részletben is.

Ha nem csinálja ezek után sem, akkor szimplán nem mosol rá és nem mosogatsz rá. Csak a saját ruháidat mosod ki és csak magadnak mosogatsz el. Ha szóváteszi megmondod, hogy nem vagy bejárónő, ő egy felnőtt ember, gondoskodjon magáról.

Ha ezután sem változik akkor komolyan el kell gondolkoznod azon, hogy kiakarsz-e szolgálni az elkövetkezendő években, évtizedekben egy felnőtt embert. Kiváltképp képzeld el azt, hogy bármilyen betegség, baleset miatt ágynak esel és kvázi neki kell mindent megcsinálnia. Megfogja szerinted? Érdemes végig gondolni.

2021. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire lefoglalja a meló akkor jól keres? Mert akkor fogadjatok fel valakit. Ha szarul keres akkor sajna, munka ide vagy oda neki is van kötelessége. Te is legyél elfoglalt ne csináld meg.
2021. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!