Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira gyereknek érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira gyereknek érzem magam és hogyan változhat?

Figyelt kérdés

Hiába vagyok 33, mégis nem érzem magam érettnek.

Sajnos egy munkahelyi megalázás és zaklatás csak rontott ezen pedig ez 3 éve volt.

Egyszerűen addig se, de azóta még inkább gyereknek érzem magam.

Onnantól a családi cégben dolgozok, benne ragadtam, bar szüleim tudják hogy nem szeretem mégis evidensnek veszik hogy ott vagyok és csinálom.


Sőt barátnőm is azt mondta h csak vagyok a világban és teszem amit más mond, fiú lettem.


De ugyebár "az érettséget" erőltetni nem lehet..


2021. aug. 2. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"De ugyebár "az érettséget" erőltetni nem lehet.."

Erőltetni nem, de apróbb léptekkel lehet haladni.


Nem gyerek vagy, hanem érzékeny felnőtt, amivel nincs baj. Egy környezetváltás viszont lehet, jót tenne. Esetleg a családi cégben dolgozz kevesebbet, és mellé vállalj egy félállást.

2021. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!