Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt egy rövid sztori, ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt egy rövid sztori, ezen tényleg meg kell sértődni?

Figyelt kérdés
Szóval anyóséknál vagyunk szabadságon (évente egyszer találkozunk) és az ő ágyukba kell aludnunk. Megkértem a férjem, hogy cserélje le az ágyneműt, mielőtt belefekszünk, erre megsértődött, hogy miért, talán büdös, meg hogy szerintem a szülei nem tisztálkodnak? Tök szarul érzem magam, úgy lehordott, de én sem fektetnék senkit az ágyamba, mielőtt nem adok tiszta ágyneműt. Most ezt hogy kellett volna lereagálnom?
2021. aug. 2. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon szomorú, ha a férjednek nem egyértelmű, hogy nem fekszik be egy olyan ágynemű közé, ahol előtte más aludt.
2021. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Próbáld megrétetni a férjeddel, hogy az ágynemű kb olyan intim dolog, mint a fehérnemű.

Nem húzzuk fel abból sem a másét, ha használt, tehát alap, hogy tiszta ágyneműt húzunk, ha vendéget fektetünk le.

2021. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
89%
Nem az anyósnak adnék igazat, hanem neked.
2021. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Én anyósodékat sem értem, miért nem cserélték le? Nekem lenne kellemetlen a helyükbe
2021. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Elég fura, anyósodék akkor hol alszanak? Miért nem ti alszotok ott, ahol ők?

Alap dolog lenne, hogy akkor legalább lecserélik az ágyneműt. Mi az, hogy nem tisztálkodnak? Engem nem érdekel, hogy tisztálkodnak-e, alvás közben szokás izzadni is. Köszönöm szépen, én nem kívánok másnak semmilyen használt ágyneműjében aludni.

2021. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Az anyósodnak miért nem jutott eszébe lecserélni az ágyneműt? Pont írja valaki, hogy olyan ,mint a fehérnemű, beleizzadtak, stb, le kellett volna cserélnie, mielőtt jöttök.
2021. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A néni egyszerűen lehet csak elfelejtett lecserélni. Kérni kellett volna másikat.
2021. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Tiszta ágynemű alap, ha másnak adom az ágyamat. De miért alszotok anyósék ágyában egyáltalán? Ők hol vannak?
2021. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%
Mert majd pont nem cserélik le ha vendég alszik ott... Mindjárt el is hiszem. Mesike habbal a sztori. És anyósék hol alszanak ha elveszitek az ágyukat? (égne a pofám ha nálam minimum húsz évvel idősebb embert kitúrnék a saját ágyából)
2021. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
#9, ki mondta, hogy a Kérdezőék kitúrják az anyósékat? Ha vendégségbe vannak, akkor nyilvánvaló, hogy az anyósáék ajánlották fel, hogy aludjanak ott. Azt mondjuk én sem értem, hogy miért vagy akkor ők hol alszanak, de ez most nem lényeg.
2021. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!