Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, ha szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha szeretem, de valami eltörött?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja randizom egy sráccal és eddig minden nagyon tökéletes volt. Kb. minden nap találkoztunk (kicsit gyors is volt a tempó). Bemutatott már az anyjának és én is őt az enyémnek, elvitt a barátaihoz is, hogy találkozzak velük is. Közösen szoktunk főzni, az ágyban is neki nagyon jó, mert szeretek adni, meg jókat beszélgetünk, főleg jó hallgatóság vagyok.

De amúgy nagyon kevés a közös érdeklődési körünk, szinte alig van metszet, ami mindkettőket érdekelne. Meg ő nagyon sokat vár el az emberektől, főleg magától, a kiemelkedő emberi teljesítményeket tiszteli. Én viszont nem vagyok se szuper sportos, se szuper okos, se szuper munkabírású (ezeket tiszteli).

A napokban nagyon elromlott az egész, elmondta, hogy még nem érzi magát úgy szerelmesnek, kötődik meg minden, meg jól érzi magát, de nem szerelmes. Meg az egyik exéhez hasonlítgatott, akivel az érzelmi és szexuális része 0 volt, de viszont kalandvágyó volt a csaj és túráztak sokat, meg nagy volt a munkabírása, érdekelte a foci stb.

Meg mondta, hogy nem ígérheti, hogy ez változni fog, nem akar megbántani stb. de szeretné folytatni, hogy hátha csak idő kell neki. Most úgy akar csinálni, mintha nem történt volna semmi, meg majd akar később szexelni is, ha leülepszik ez a dolog, de én most amíg így áll hozzá nem akarnám, hogy hozzámérjen, mert amúgy is szexuálisan inkább adtam, mint kaptam. Érdemes még adnom valahogy egy esélyt? Hogy rendezzem le magamban azt hogy sértve érzem magam? (amúgy nagyon értékes embernek tartom, csak párkapcsolatilag még szerintem fejlődnie kéne kicsit, vannak ideáljai és ha azt elengedné boldog lehetne).



2021. aug. 5. 09:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kapott már pofonokat az élettől, megcsalták például, de addigra már szar volt a kapcsolat. Az a gond, hogy nagyon ideális gyerekkora volt, minden díjat megnyert, amit lehetett, sport és tanulmányi eredmények, mindenki istenítette, hogy milyen okos, ügyes, tökéletes kb. aztán kapott pofonokat az élettől, hogy nem mindig minden úgy alakul, ahogy ő szeretné, nem lehet ő a legkülönlegesebb, meg hogy nem becsülték a kapcsolataiban úgy, ahogy megérdemli. Szerintem a kapcsolat keresésből is versenyt akart volna magának csinálni és nehezebben kellett volna adnom magam, mert akkor becsül meg jobban. Mindenesetre nagyon gáz, hogy buborékban nevelkedett és most a valósággal nem mindig tud szembenézni. (hogy pl. nem lesz tökéletes a párja sem)
2021. aug. 5. 11:48
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Emberileg tisztel. Jezusom. Mi tortenne, ha meg csak nem is tisztelne?
2021. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Olyat keresni, aki nem a királykisasszonyra vár... :D Ez olyan, mint nőben azok, akik várják a soha el nem jövő herceget.
2021. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt olvasni is fájdalmas volt. Ha lenne csipetnyi önbecsülésed, már rég elhajtottad volna a gyereket melegebb éghajlatra.


Ne hagyjad már magad ennyire hülyére venni...

2021. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Gőze sincs ennek sem a szerelemröl, de a hülyítés már megy neki. Nem veszítesz, ha kidobod.
2021. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!