Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretem a páromat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a páromat? Hogyan lehetne javítani?

Figyelt kérdés

Rengeteget iszik hétvégente, ami mondjuk néha napján beleférne, de ő minden egyes pénteken vagy szombaton talál egy barátot akivel éppen lehet iszogatni. Aznap már nem lehet vele normálisan beszélni, nyilván szexelni sem, pedig a munkám mellett én pont akkor tudnám elengedni magam nyugodtan. Nekem tény, hogy kicsi a libidóm, de ha romantikázna néha vagy hétvégén is igyekezne velem lenni szeretnék szexelni.

Szerintem én többet teszek a kapcsolatunkért, ha szeretne valamit akkor igyekszem meglepni vele, de mostanában nem kapok viszonzást. Mindig elviszem valamerre ha szeretne menni, amikor egyetlen egyszer az én autóm volt szervizes akkor nem volt képes bevinni engem dolgozni, pedig ő épp munkanélküli volt, ennyi dolga lett volna aznap. Amikor iszik már rosszul vagyok ha hozzám akar érni. Itt sírok most is, hogy ezt érzem, mert alapvetően tudom, hogy jó ember, de nem tudom mit tehetnék. Javulhat ez? Vagy ha már eljutottam eddig akkor vége?

4 éves kapcsolat



2021. aug. 1. 03:10
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Minek vitt volna be dolgozni? Nem tudtál bemenni magadtól? Ezzel engem is ki lehet csinálni.


Az jogos felvetés, hogy takarodjon el melózni, foglalkozzon veled és ne piáljon.

2021. aug. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez csak rosszabb lesz. Ilyen életvitelt nem szabadna élnie. Aki iszik az mind boldogtalan az életben. Többe nézi az alkoholt mint a veled töltött időt? Én nem iszok, nem is innek inkább veled tölteném a szabadidomet mint a haverokkal.

Jobb ha szakitasz.

De dönts a te belatasod szerint.

2021. aug. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ez a klasszik apa iszik, mert anya sír- anya sír, mert apa iszik.


Talàn foglalkozni kéne a valós problémàitok megoldàsàval. Amiről itt beszélsz, mind csak tünet, nem a probléma maga.

2021. aug. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, az is kérdés, hogy miért és mitől menekül a valóságtól. Meg az is, ebből te ki tudod-e húzni, ha ő nem akarja.
2021. aug. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

"Rengeteget iszik hétvégente, ami mondjuk néha napján beleférne, de ő minden egyes pénteken vagy szombaton talál egy barátot akivel éppen lehet iszogatni. "


Nem mindegy, hogy ez most pontosan mit takar. Rengeteg mennyiségű alkoholt elfogyaszt, vagy neked rengeteg időnek számít az, hogy heti 1 alkalommal egy barátjával megiszik pár sört?

Mert nálunk például ez teljesen átlagos, én 23 éves vagyok, párom 24, nagyon szociális, társasági emberek vagyunk ezáltal minden héten szoktunk a barátokkal találkozni, sokszor külön is, mert elég széles baráti körünk van. Ő megy a srácokkal, én a lányokkal. Engem cseppet sem zavar, mert együtt élünk és a maradék 6 napot velem tölti, amiben van minőségi program is, szex is bőven.


Nálatok az alkoholfogyasztás mennyisége zavaró, vagy az, hogy minden héten megy valamerre nélküled?

A szexben te mennyire vagy kezdeményező? Írod, hogy kicsi a libidód, de mikor van kedved szexhez akkor kezdeményezel, vagy csak várod, hogy majd párod megmozduljon?


Nagyon nem mindegy, az írásod alapján nyilván párod tűnik a rossz embernek, de láttam én itt már hasonló szitut, ahol kiderült, hogy azért eléggé el volt ferdítve a sztori és a nő is bőven hibás.


23L

2021. aug. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem az zavar, hogy iszik hanem, hogy utána semmit sem tud csinálni, mert részeg. Ráadásul oda a következő nap is, mert nyűgös, másnapos,alszik.


Régebben legtöbbször én kezdeményeztem, de mostanában biztos, hogy inkább ráhagyom, mert sokszor elutasított.


#1 igen, mert 45 km-re van a munkahelyem, ahová busszal 1,5 óra alatt, kocsival 35 perc alatt lehet beérni

2021. aug. 1. 08:17
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

"Alapvetően jó ember."


Dehogy jó ember. Aki így kihasználja a másikat, az nem jó ember.

2021. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne várj sok új élményt ettől a kapcsolattól.
2021. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!