Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1.5 év együttlét után véletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1.5 év együttlét után véletlen egy 3. Féltől derül ki hogy más férfival szakított értem, hogy velem együtt lehessen. Ez megcsalás, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nem mennék bele a részletbe 1 hónapig ismerkedtünk, majd amikor komolyabbra fordult a dolog és az első sex úgymond keresztezi az előző kapcsolatát. Ez megcsalásnak számít hogy velem nem közölte? Kell ezzel foglalkozzak, vagy rosszúl kell érezzem magam? Egy világ dőlt össze bennem jelenleg.

2021. aug. 6. 12:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Majd ebből a kapcsolatból is úgy fog kilépni, amikor már ott a másik. Nyugi, az emberek (nők és férfiak is) 80%-a ezt csinálja.
2021. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Érted hagyott el mást. Örülj neki.
2021. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Ha nincs probléma, csinálsz.
2021. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
Miért baj az,hogy kapcsolatbol kapcsolatba lépett? Otthagyta a másikat érted.
2021. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen ez a monkey-branching.
2021. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Azért ezek beszédes kommentek. Majd ha a kérdezőt hagyják el így, akkor is ezt mondjátok?
2021. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Éppenséggel megcsalás, csak nem téged csalt, hanem az előző pasiját. De annyit azért legalább tudsz, hogy ilyenre is számíthatsz.
2021. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

Saját tapasztalatot tudok mondani.

6 év után csalt meg a párom egy másik pasiért, majd szakítottunk és össze is jött vele. Pár hónappal késöbb könyörgött, hogy legalább szexeljünk, mert hiányzom neki, szóval még hónapokig megcsalta velem, mert nekem meg tetszett a fordított szituáció.

Én azt javaslom, hogy dobd a csajt, ha normális kapcsolatot akarsz, mert az értékrend az nem változik. Most te voltál a nyertes, később más lesz, ahogy fentebb is írta valaki.

2021. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2%
6# Igen képet hibázott de most gondolom szerelmes es boldog a kérdezővel. Nem tudni az előző kapcsolata milyen volt. Ne feltétlen kell egyből arra gondolni, hogy most akkor mar mindenkivel ezt fogja csinálni
2021. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Nőként mondom, egyikotokkel szemben sem volt korrekt. Igen, őt is csalta veled és mivel te nem tudtál a kapcsolatáról, de már együtt voltatok, így téged is csalt vele. Az én gyomrom ezt nem venné benne, elhagynám, mégha fáj is. Az ilyen kapcsolatfüggő egyénektől kivagyok. Ha nálatok is felmerül majd bármilyen probléma, egyből a kapcsolaton kívül fogja keresni a "megoldást", a vígaszt. Én meg ezt nem várnám meg és rettegésben sem szeretnék élni. Hazugságra épült az egész eddigi kapcsolatotok. Ezekután miért lenne őszinte veled bármiben is?
2021. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!