Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy a barátom mellett/miatt érdekelnek csak mások, amugy meg nem?

Figyelt kérdés

Van pár srác aki udvarolna, vagy srácokbol álló haveri köröm is, akikkel anno sokat bandáztam, de ugy elkoptattam őket meg mindekit.


Egyedul tengődtem jóformán az eletben.megismertem a barátom. Járunk.


És szerelem minden happy. Ami kezdett elromlani mert en tobb időt lennék vele mint forditva, igy kezdtem magam elhanyagoltan érezni, így felvettem a régi kapcsolataimat, hogy betöltsék ezt a barátom miatt keletkezett űrt bennem.


Amibol balhé balhé hátán- lett. Én teljesen ártatlannak ereztem magam mivel nem pasiztam ettol fuggetlenul. Igy mindenki tiltva lett és lopott hazudott óráim maradtak csak veluk el elvétve meg otthon a hanyagolas miatti magány érzés.


Ezután ő elkezdett csajozni. Abbol is balhé lett. De azt mondja nekem is ugyanugy le kell nyelnem ahogy neki kellett korábban.


Most itt tartunk hogy bizalmam már nincs viszont szerelmes vagyok nem birok szakitani, húzzuk odázzuk együtt ezt az egészet. Egyutt vagyunk de így. Hiába beszélem meg vele, hiába mond Bármit, valami bennem már eltört. Ezt nem fogja tudni szavakkal rendbe tenni. Tetteket meg nem látok.


Es így megint ott tartok hogy megyek bandázni inni is talán es hazudok. Belevetem magam megint a "rosszba", valahol le kell vezetnem a kínokat, a feszkot, lelki töltést barátságot joindulatot találni, ahol megbecsulnek szeretnek.



De belegondolva engem ők valojában annyira nem érdekelnek. Hanem teljesen olyan mintha a barátom miatt mennék bele állandoan olyanba amit a barátom kvázi tilt, en nem akarom, de olyan lelki nyavajáim vannak (vagy hanyagol a párom, vagy most ez hogy nem bízom), hogy állandoan náluk kötök ki. Mert szeretve örömmel várnak felvidítanak.



Vagy most mindent söpörjek le az életemből es vonuljak vissza a magányba ahonnan kezdtem? Csak valahogy ezek után az már nem olyan lenne.


Tele vagyok érzelmekkel, gondolatokkal, "mozgásigénnyel",barátok barát szerelem tarsaságigénnyel.


Olyan vagyaim vannak mintha azokat senki nem tudná kielégiteni.

A barátom kb nem is szeret talán (persze azt mondja de),a haverok meg ki tudja miért vannak velem.


Mit csináljak?


Most a haverok helyett inkább menjek át a barátomhoz? Ez lenne a normális. De így? Hogy ki tudja csajozik e mögöttem? Vagy haverok es megint hazudjak hogy hol vagyok?

Vagy egyedul 4 fal depresszio?



#zsákutcákbol kiút
2021. aug. 6. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanezt csinálom...a barátom miatt foglalkozom más fiúkkal, amúgy nem érdekelnek. A barátomba vagyok szerelmes, szex is csak vele van. Csak az érdeklődés kell.
2021. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Érdekes az exéről is pont ezt mesélte. Hogy neki kell az hogy mások figyeljenek rá meg alacsony az önbizalma.


Csak epp nekem erre nem volt szuksegem soha. A barátom mellett lett. Valszeg akkor az exével is ezt csinálta. Hanyagolás, csajozás mellette..


Kár hogy nem irtam ki szavazást

Mai nap:

1.barátom legyen?

2. Haverok ital

3. Magány

2021. aug. 6. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az első kettőt próbáltam egyszerre és a harmadik lett belőle.
2021. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1 ora mulva elindulok valahova az fix.

Csak hova.

2021. aug. 6. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj mérlegelni, kinek az elvesztésétől mennyire lennél szomorú
2021. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De ha atmegyek hozzá látni azt benne hogy nem tudom hogy van velem. Hogy mikor hagy el. Mikor csajozik be. Es ha beszélni akarok errol persze en csak idegesitem.(amugy hiaba beszéljuk úgysem mulik ez el bennem. Csalodtam benne egyszeruen. Egy teljesen egyenes embernek hittem eddig. Es de nem az.)

Multkor folyamat őrölt míg mellette voltam. Alszunk es nézem ahogy alszik hogy szte minden rendben, hogy őt persze nem erdekli, ő nyugodt mert Bennem lehet bízni. Es hagyjam aludni. És csak nézem őt hogy vajon meddig vagyunk egyutt.


Most ezert menjek át?

Vagy elengedem van szex es azutan jobb lenne? Dehogy. Masnap se lesz jobb.

2021. aug. 6. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Attention whore-ok vagytok!


Tenyleg ennyire nincsen semmi szeles e vilagon, ami erdekelne titeket? Se egy hobbi, se egy cel, amit szeretnetek elerni?


Gyonyoruen bansz a "baratokkal" is, kerdezo, mintha lekvarok lennenek egy spajzban, ha eppen olyanod van, eloveszed oket.


Masreszt viszont hagyod magad szarba' nezni a baratod altal...ha minden igaz kommunikaltad fele a problemaidat, es o megmondta, hogy nem fog valtoztatni a viselkedesen. Innentol kezdve nem csak az o hibaja, hogy ilyen szarul erzed magad mellette.


Nem.Fog.Megvaltozni.


Ha nem tetszik, hagyd ott, ha nem hagyod ott, akkor ne nyivakolj.

2021. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!