Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Narcisztikus a baratom? Neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narcisztikus a baratom? Neki miert szabad mindent, nekem miert nem?

Figyelt kérdés

Egy eve vagyunk egyutt, azota is lakunk egyutt es huszas eveink elejen vagyunk mindketten. Napjaim abbol allnak hogy 6 napot dolgozok, delutan a haztartas, fozes var, mig o 5 nap munka utan minden delutan es hetvegen csak a gepen jatszik. Semmit nem segit a lakasban, szex is marcsak havonta 2-3szor ha van (ahhoz kepest hogy babaprojekten vagyunk) mert “en nem tudom megerteni hogy o mennyire faradt”. Hogy miben, azt tenyleg nem ertem. Mindegy is, amiota csak megismerkedtunk minden ferfi baratomat el kellett felejtenem, o torolgette ki a telefonombol oket, a baratnoimet is teljesen elmarta mellolem. Egyikkel pl elmentunk setalni, amikor hazaertem pedig megpofozott a semmibol, mivel szerinte biztos valami sraccal talalkoztunk. Lokatoron latnia kell mindig hogy hol vagyok, kulonben balhe van. A baratnoim mar mondtak hogy mindig latjak hogy mas noket lajkol de en ugy voltam eddig, hogy nem erdekel mert en soha nem lattam. Tegnap viszont feldobta ket lany kepet is, akik a mellettunk levo varosban laknak, egyiknek az osszes kepet lajkolta, masiknak meg az utolso kettot (par napos kepek). Amikor rakerdeztem aztmondta hogy csak kedvessegbol lajkolta mert bekovettek ot, o pedig csak siman belajkolta oket. De ugye en nyilvan megcsak a fiu barataimmal sem tarthatom a kapcsolatot.

Azutan hogy en a s.gget is kinyalom, mosoma ruhait, viszem be neki a gephez a kajat, hozom ki a tanyerokat, takaritok..o tobbre ertekeli ugylatszik a pucsitos kepeket.

Ti mit tennnetek a helyemben, ez mar szakitas kene hogy legyen?

Eleg nehezen lenne megoldhato mert kulfoldon lakunk kettesben, senkim nincs itt aki segitene a hazakoltozesben


2021. aug. 7. 09:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem haza kell költöznöd, csak el tőle.


De komolyan: te tényleg szülnél egy ilyennek?

2021. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

megis mi a francert ‘dolgozol a baba projecten’ egy idiotaval, aki ver es egyertelmuen kihasznal?! raadadul csak egy eve vagytok egyutt es 25 alatt vagytok, mi a francnak szaporodni? ez csak vicc, ugye?

ha olyan embert se tudsz talalni, aki segít hazakoltozni (mellesleg mit kell ebben segiteni?! nem vagy mar 10 eves, fogod a cuccod, osszepakolsz es hazarepulsz/vonatozol), akkor olyat hogy talalnal, aki majd esetleg a gyerekkel segit?


nem is ertem, ez miert kerdes...

2021. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Èn se èrtelek kèrdező. Fiatal vagy, 1 ève együtt, abban is bántalmazva ès csicskáztatva vagy, de te szülni akarsz neki... Normális vagy? Költözzön el tőle, nem is kèrdès.
2021. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Persze csak ez nem olyan egyszeru hogy osszepakolom a cuccom aztan megyek. Az alberlet kettonk neven van, ahhoz hogy en kilepjek a lakasbol (es az osszes szolgaltatotol) kell az o irasbeli beleegyezese is, amit nem fog megadni. Szep es jo lenne ha ilyen gyorsan menne minden mint ahogy azt leirtad. Az osszes butor a lakasban az enyem, a haztartasi nagygepek stb. Munkahelyemen is 6 het a felmondasi ido, hogy hazamehessek
2021. aug. 7. 10:04
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem kell az ő engedélye. Ezt ki mondta neked? Nézz utána jobban.
2021. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jézus ne akarj ennek a csávónak szülni! Semmit nem fog a gyerekkel segíteni és még egy kontrollmániás idióta is. Buta vagy ha itt maradsz.
2021. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Senki engedélye nem kell, hogy kiköltözz, nézz utána. Szólsz a bérlőnek, hogy te tiplizel, majd a kanod marad. Én is így léptem le.


Kiveszel egy nap szabit, amíg dolgozik szépen a szüleiddel, barátaiddal kipakoltok és elmentek haza. Te normális vagy hogy hagyod magad pofozni meg cselédként bánni?

2021. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a lakásban minden a tiéd, akkor repüljön a pali, te meg maradj ott szépen.
2021. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem... Babaprojektes részig olvastam.
2021. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ok, nem olyan egyszerű, de nem is bonyolult. Mièrt kell haza költözz? Keresel másik albèrletet, onnan ki jelentkezel (tuti nem kell az enhedèlye) aztán kèsz.

Az meg a másik, hogy ebbe a fosba mièrt a baba project? Ok, mèg eltengődsz benne, amíg kitalálod hova tudsz menni, de gyereket ne akarjál már!!!

2021. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!