Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Narcisztikus a baratom? Neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narcisztikus a baratom? Neki miert szabad mindent, nekem miert nem?

Figyelt kérdés

Egy eve vagyunk egyutt, azota is lakunk egyutt es huszas eveink elejen vagyunk mindketten. Napjaim abbol allnak hogy 6 napot dolgozok, delutan a haztartas, fozes var, mig o 5 nap munka utan minden delutan es hetvegen csak a gepen jatszik. Semmit nem segit a lakasban, szex is marcsak havonta 2-3szor ha van (ahhoz kepest hogy babaprojekten vagyunk) mert “en nem tudom megerteni hogy o mennyire faradt”. Hogy miben, azt tenyleg nem ertem. Mindegy is, amiota csak megismerkedtunk minden ferfi baratomat el kellett felejtenem, o torolgette ki a telefonombol oket, a baratnoimet is teljesen elmarta mellolem. Egyikkel pl elmentunk setalni, amikor hazaertem pedig megpofozott a semmibol, mivel szerinte biztos valami sraccal talalkoztunk. Lokatoron latnia kell mindig hogy hol vagyok, kulonben balhe van. A baratnoim mar mondtak hogy mindig latjak hogy mas noket lajkol de en ugy voltam eddig, hogy nem erdekel mert en soha nem lattam. Tegnap viszont feldobta ket lany kepet is, akik a mellettunk levo varosban laknak, egyiknek az osszes kepet lajkolta, masiknak meg az utolso kettot (par napos kepek). Amikor rakerdeztem aztmondta hogy csak kedvessegbol lajkolta mert bekovettek ot, o pedig csak siman belajkolta oket. De ugye en nyilvan megcsak a fiu barataimmal sem tarthatom a kapcsolatot.

Azutan hogy en a s.gget is kinyalom, mosoma ruhait, viszem be neki a gephez a kajat, hozom ki a tanyerokat, takaritok..o tobbre ertekeli ugylatszik a pucsitos kepeket.

Ti mit tennnetek a helyemben, ez mar szakitas kene hogy legyen?

Eleg nehezen lenne megoldhato mert kulfoldon lakunk kettesben, senkim nincs itt aki segitene a hazakoltozesben


2021. aug. 7. 09:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én annál a pontnál hagytam volna el, hogy kezet emel rám. Az ilyen nem férfi, de még az állatokat sem akarnám megsérteni, hogy egy kalap alá veszem őket vele.


Rakd ki, és cső. Ha úgyis minden a tiéd ott, ne te menekülj el.

2021. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A f*szomat mar az ilyenekbeXD
2021. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
mar hogy kene az engedelye wtf???:Ddd ennyi erovel az osszes ember magahoz lancolhatna eroszakkal a masikat, hogy nem engedne, hogy kikoltozzon. ez vicc.
2021. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

#12 Amúgy összefoglalta.


Hihetetlen, mennyi hasonló kérdés van napi szinten, ahol a faszik kb. csicskák szintjén kezelik a "barátnőjüket". Nem tudom emberek, mi kell még a kijózanodáshoz? Minek mentek bele ilyen kapcsolatokba? Ne mondja nekem senki, hogy ezeknek nincs előjele.

2021. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt elojele, az elejen meg amikor megbeszeltuk hogy abbahagyom a gyogyszert nem gepezett, mindig jartunk ide-oda, segitett mindenben, a szex is jo volt. Azota meg az a havi 2 ami tortenik, nem is igazan nevezheto babaprojektnek..

O mondta meg a pofozas utan amikor el akartam koltozni, hogy nem fogok tudni kilepni a szerzodesbol nelkule. Azert is maradt annyiban az a pofon. De utanakerdezek majd a foberlo cegnel.

Az elso fel evben tenyleg minden jo volt, azota ilyen miota allandoan jatszik a gepen

2021. aug. 7. 11:07
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ès azt figyeltètek, hogy a kèrdès igazából azèrt született meg, mert a csávó lányokat like-olt? A többi csak körítès. Ez volt a legnagyobb probléma...


Komolyan hihetetlen mennyi buta liba van, egymást èrik itt a hasonló kèrdèsek. Ki vannak használva, cselèdkednek, korlátozzák őket, fizikailag is bántalmazzák, de a gyerek az kell. Aztán meg elkezd pucsítós kèpeket nèzegetni, ès az már megbocsáthatatlan... Atyaèg.

2021. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"Az elso fel evben tenyleg minden jo volt, azota ilyen miota allandoan jatszik a gepen"


Azèrt kell időt hagyni, hogy rendesen kiismerjètek egymást, ès nem fèl èv után ugrani bele a babaprojektbe. Ès a havi 2 alkalom is bőven elèg a terhessèghez, imádkozz, hogy ne jöjjön össze.

Azt meg nem kell komolyan venni, amiket össze hadovál, csak hogy sakkban tartson.

2021. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem költözöl el (nem fogsz, pedig el tudnál), legalább szedj újra fogamzásgátlót.
2021. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szüljél neki, de szerezz be egy jó nagy napszemüveget is. Komolyan, mit keresed a kifogásokat. Leírtad a barátnőm első évét a pasijával. A vége az lett, hogy Svájcban a szomszédok menekítették ki a gyerekkel a lakásból, mert majdnem megölte, a fényképeken nem lehetett felismerni, annyira be volt lilulva, dagadva. Ő is csak egy pofont kapott az első évben, mert a pasija nem hitte el, hogy velem volt.
2021. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%

Jó nagy marhának kell lenni ahhoz, hogy ne hagyd el azonnal, ahhoz még nagyobbnak, hogy gyereket is szülj egy ilyen nőverő féregnek..

Te sem vagy százas. Vagy egyenesen mazochista vagy.


Erről esküszöm ez a videó jutott eszembe:


[link]



N

2021. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!