Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális dolog,hogy friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog,hogy friss kapcsolatban azért nem beszélget velem,mert még nem ismerjük egymást annyira? Azt mondja,majd ha többet talizunk,akkor többet fogunk beszélni is,de ez csak idővel,mert ő érzelmileg nagyon lassú.

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 16:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen barátom.

4 hónapig "jártunk" hivatalosan, de az 3 hétnek lehet titulálni, mert heti egyszer találkoztunk 1,5-2 órára. Én megnyíltam neki, ő mindenre bólogatott. Alig avatott be valamibe, 3 hónap után mondta el hogy szemüveges 😂😂😂

Így visszagondolva vicces, hogy ilyen sokáig eltűrtem ezt.

2021. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass a barátaidra. Egy kapcsolattal foglalkozni kell, az első időben pedig mindenki arra törekszik, hogy minél többet együtt legyen a másikkal, keresi, beszél/kérdez. Ő gyakorlatilag kipipált, hogy a barátnője vagy, és most hátradőlt. Nem hiszem hogy 1 év múlva, ha nem tud rólad semmit majd jaj de lelkes lesz, azt sem, hogy annyi a munkája, hogy napi 20 percet ne tudna rád szánni, ha meg ilyen, akkor nem való neki párkapcsolat.

Fejezd be vele, egyáltalán nem éri meg ez a nyűglődés.

2021. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

De figyi màr


Most annyira jól néz ki ?

Vagy tetszik neked az , hogy oda van èrted?

Vagy attól hogy alig dumaltok, a szexben nem volt még soha ilyen jó ?


Mi az ami vonz téged benne?

2021. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem egyébként én sem, mit eszel rajta. Értem ha odavolt valaki, levakarni nem tudtam. Most olyan kialakuló kapcsolatban vagyok, ahol élőben kommunikálunk leginkább, de azért egy reggeli virtuális puszira, beköszönésre, nappal pár sorra, meg esti elköszönésre mindig van időnk. Érezni azt, ki játszik és ki vesz komolyan. Persze simán lehet érzelmi analfabéta is. Egyik sem jobb...
2021. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Kedvelem, ennyi,tudnám szeretni,de így nem fog menni
2021. aug. 7. 20:01
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Mit kedvelsz rajta? Nem érdekled, nem akar veled időt tölteni! Ha pszichiátriai problémája van, azt oldja meg egyedül, x év párkapcsolat után segítenék, de ha így indul, akkor ő egyértelműen nem alkalmas jelenleg kapcsolatra.
2021. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy óriási paradoxon: nem beszélget veled, mert nem ismeritek egymást, de hogy a viharba ismerne meg, ha nem beszélget veled? Szerintem felejtsd el, ez egy madár.
2021. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Sajnos ennyi.:(
2021. aug. 8. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!