Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális dolog,hogy friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog,hogy friss kapcsolatban azért nem beszélget velem,mert még nem ismerjük egymást annyira? Azt mondja,majd ha többet talizunk,akkor többet fogunk beszélni is,de ez csak idővel,mert ő érzelmileg nagyon lassú.

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 16:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

De könyörgöm, ezért nem tud neked írni soha? - jó, tudom szóban jobb


Itt egy kérdés van, hogy neked mennyire èri meg vele foglalkozni

2021. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Azt érzem,hogy egyre demotivaltabb vagyok és a talalkozasoknal is kedvetlenebb. Szóban is mondtam,hogy ez nem oké nekem így és még ha érzelmileg lassubb is,több energiát fektethetne bele. Erre ő: keressem én, írják,hívjam bármikor. Csak azt nem érti,azlenne a jó,ha mindezt O tenne. Nem sokáig fogom bírni ezt
2021. aug. 7. 17:04
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de egyrészt igazad van. Ha akar valamit, tegyen érte. Másrészt, ha ennyire sem képes (alap dolog a kommunikáció, mert értelmes ember olyannal nem jön össze akit nem ismer) akkor ne húzza az idődet.

Én nem várnék rá többet.

2021. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem èg a bőr az arcomról


Te szetted fel őt, vagy hogy jöttetek össze ?

2021. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
20%

Ez igy normális igen.

Még nem tartotok ott hogy komoly dolgokat osszatok meg egymással napi szinten.

2021. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

14: nem. O kezdeményezett és állítólag nagyon odavan értem :)))) :D

Szerintem bajok vannak nála

2021. aug. 7. 17:18
 17/28 A kérdező kommentje:
15: de hogy 3 naponta írjon egy- két mondatra ? Az is oké ?
2021. aug. 7. 17:19
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Hat lehet, hogy érzelmileg tényleg retardàlt.


Nem szereti/èrti a small talkot sem.

2021. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
O mondta, hogy érzelmileg elb..ott. Neki ez normális. Nekem meg nem, minden talink erről szól amikor találkozunk úgy egy 1 órán keresztül mondom neki.
2021. aug. 7. 17:23
 20/28 A kérdező kommentje:
Így engem kicsinál,nem lesz így jó. El kell szakadni tőle, ez később rosszabb lesz,hiába mondja,hogy jobb ,én vhogy nem hiszek ebben
2021. aug. 7. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!